Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekeid isznak egymás...

A gyerekeid isznak egymás poharából, vagy esznek egymás evőeszközével?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még mosogatás nélkül, úgy ahogy használta a másik.
2012. júl. 11. 22:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
hajaj de még mennyire
2012. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%

Persze.

Van hogy kiöntöm az innivalót nekik, de az egyiknek, pont az kell ami a másiknál van, de az már bele ivott, nem csinálok ebből problémát, kicserélem a poharaikat, mert az egyiknek mindig a másiké kell, a másiknak meg mindegy hogy zöld vagy kék.

Ha az egyiknek elfogyott az étele, kér még, de a másiknak már nem kell, akkor azt oda adom neki, nem szedek neki, mert akkor a másikért ki kellene dobni.

Sokszor esznek egy tálkából ropit, cukorkát, kekszet.

2012. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Én se csinálnék gondot belőle. A lányom a nagyobb és ő undorodik : "Fúj, ez Öcsike nyálas pohara!"- ő ilyen, pedig imádja :) A kicsi még nem csinálja ezt, de szerintem hamar átragad rá :)
2012. júl. 11. 22:37
 4/34 anonim ***** válasza:
16%

Bár én nem vagyok szülő, de eszembe nem jutna a tesóim poharából inni, vagy használni az evőeszközeiket, tányérjaikat stb. Nekem ez visszataszító.

18/L

2012. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
55%
szerintem ez nem fúj..nálunk családon belül ez fel sem merül hogy fúj..
2012. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 krisztivan ***** válasza:
55%
Hajaj,ha nem figyelek még a kutyával is közösködne:-))
2012. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Én sosem hagyom ezt. Szerintem is undorító. Gyerekként is így éreztem. Azért durva hogy amit az egyik összetúrt azt odaadjátok a másiknak. Étkezési kultúra. Gratulálok!
2012. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
60%
2. Válaszoló vagyok. A férjem maradékát is megeszem, vagy ő az enyémet, akkor a gyerekek miért ne ehetnék meg egymásét? Étkezési kultúra ide vagy oda, nem pazarlunk, erre tanítottak minket, ételt nem dobunk ki.
2012. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
33%
Előfordul igen, hogy esznek egymás tányérjából, vagy a kicsi kér egy nyalást a nagy fagyijából, ez szerintem nem visszataszító. Családon belül vagyunk, mondjuk a maradékokat nem szoktam újra tálalni senkinek, mert elég jól összeturkálják, annyira mi nem számoljuk ki az ételt, mindig van annyi, hogy a repeta is belefér.
2012. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem én kínálom a kicsi poharából a nagyot, hanem ő maga, mert még kicsi és kedves. 1,5 éves :) Csak felmerült bennem, hogy a lányom szimplán undorodik, és ez rendben van, vagy túlzás.
2012. júl. 12. 00:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!