Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért baj itt egyeseknek hogy...

Miért baj itt egyeseknek hogy én a gyerekekért élek?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek értük, mellette másban is helyt állok de ők az elsők. Sokan másképp gondolkodnak,mégis miért baj hogy én így?
2012. júl. 14. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Ezek szerint tényleg a lényegre tapintottam :)


Éljél értük, vasalj hajnalig, mindenki más úgyis xarul csinálja. Nem tudom mit kompenzálsz a 4-kor főzéssel, de hajrá.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem első válaszoló te mellényúltál, nem uaz a személy,,
2012. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Oh, dehogynem :)
2012. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
figyeld meg, ott kivan írva hogy rita, itt viszont nincs..
2012. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy mp-es művelet eredménye.


Ilyen típusú célozgatós értelmetlen mártír kérdéseknek van előzménye mindig.

2012. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy értük élsz, viszont a linkelt kérdésnél elég furi az anyuka. Hiába kelnék hajnal 4-kor, akkor se aludhatnék délután, nem hagyna a gyerek. És minek panaszkodunk, mert jól esik néha és mert nem vagyok robot.
2012. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Kedves Kérdező! Dehogy baj! Legalább Te igazi ANYA vagy, nem csak szülő, akinek a gyerekei a legfontosabbak! Nagyon tisztellek és becsüllek ezért!!!
2012. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Előző vagyok. Mielőtt valaki félreértene, szeretném leszögezni, hogy nem úgy értettem az előző kommentem, hogy más nem lehet jó ANYA, de sajnos vannak olyan szülők, aki állandóan lepasszolják a gyereküket vagy nagyszülőknek, vagy bébiszitternek csak azért, hogy ők szórakozzanak a barátaikkal, vagy ne adj' isten az alkohol rabjává válnak és nem törődnek a gyerekükkel. Szóval nem akartam senkit megbántani az előző kommentemmel!!! Minden igazi ANYÁTÓL bocsánatot kérek!!!!
2012. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem az ilyen kérdéseket.minden ember más.tedd azt ami neked és a gyerekeknek jó és álld az életed.ha ennyire érzékeny vagy inkább olvass vagy pihenj de ne gyakorizz!
2012. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem baj!

De mi lesz ha felnőnek? Akkor Veled mi lesz? Vagy mi lesz a gyerekeiddel? Akkor is értük akarsz élni, s nem fogod őket békén hagyni? Minden lépésükről tudni akarsz?

Gondolkozz picit!

4 gyerekes anyuka vagyok, de NEMCSAK a gyerekekért élek, hagyom őket is élni!

2012. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!