Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az megszokott képesség 17...

Az megszokott képesség 17 hónaposan, hogy megérzi mit ettem anélkül, hogy látta volna és mondja a nevét?

Figyelt kérdés
Kicsit ijesztő:)) Mondjuk bekapok a konyhában egy szem mogyorót, bemegyek a szobába és mondja.. Ez már más étellel is előfordult.
2009. júl. 13. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A pontos körülményeket nem írod, pl. amint belépsz, vagy előtte puszit adsz neki, vagy egyáltalán a közelében vagy-e. Mert lehet, hogy extra jó a szaglása. Én pl. azt szoktam megérezni egy átlagos beszélgetős távolságból, ha valaki alkoholt ivott. Leegyen az egy feles, vagy 1 pohár sör, akár pár órával azelőtt és rágóval "semlegesítve". De így meg lehet érezni néha, hogy valaki mit evett pár perccel azelőtt.
2009. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!