Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszel abban, hogy megérzi a...

Hiszel abban, hogy megérzi a gyerek ha valami rossz dolog történik?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelött történt baráti körben egy tragédia.Kedves barátunk autó balesetet szenvedett és meghalt.Ez hajnalban történt,és amikor 2 éves kislányom reggel felkelt,abban a pillanatban Őróluk,kezdett el beszélni... Igazán még nem beszél tisztán és szépen,igazából csak a neveket lehetett érteni,de tuti hogy róluk beszélt.Ez nekem annyira furcsa,nem jellemző a lányomra,hogy kinyitja a szemét és ilyenekről kezd "beszélni".Szerintetek megérezhetett valamit,vagy csak egy véletlen az egész?Tapasztalt már valaki esetleg hasonlót?
2010. jan. 1. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a gyerekek nagyon érzékenyek, és talán olyan dolgokat is észlelhetnek, amit mi nem. Szerintem megérezte. Az egyik ismerősömmel fordult elő hasonló, amikor még gyerek volt.
2010. jan. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megéreznek dolgokat!A lányom is megérezte hogy az édesanyám megfog halni!Akkor este mikor hadoklott, azt mondta a 4 éves lányom, mikor látta hogy pityergek, hogy ne félj anya, a jézuska vigyáz majd a mamára!Tudtuk hogy megfog halni, várható volt, de neki soha nem mondtuk!De ő mégis tudta, és mikor reggel elvittük a másik mamához, mert mennem kellette az édesapámnak elmondani hogy telefonált a kórház, azt mondta a kislányom hogy a Mama meghalt tudod anya?
2010. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En mar olyan 10 eves voltam, amikor almomban megjelent nagybatyam, es elkoszont tolem. En nem tudtam, csak kesobb mondtak el a szuleim, hogy aznap ejjel halt meg nagybatyam. En nem ijedtem meg, tudtam, hogy ezert koszont el tolem. Semmi felelmetes nem volt benne, nagyon szep alom volt, bekes, jo erzessel ebredtem reggel. Szoval en azon az ejszakan almomban megereztem, hogy meghalt. Siman elhiszem, hogy a gyerekek megerzik az ilyesmit.
2010. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Olyan érdekes dolgok ezek...

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

2010. jan. 2. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor gyerek voltam,megéreztem a dédim halálát,sőt a mai napig is,ha a rokonságban meghal valaki...tudtam mikor és hogyan fog meghalni az apukám,megálmodtam és minden pont ugy zajlott....
2010. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!