Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zavarna téged ez a mondat?...

Zavarna téged ez a mondat? Olyan undok vagy!

Figyelt kérdés
Fél órát volt nálunk a nagymama (egy házban lakunk)és 3 éves fiamnak 3x mondta,mert a fél éves testvérétől elveszi a játékot és kicsit beszabályozva adja a játékokat.Egyébként imádja és játszik vele,puszilja stb,csak kicsit irigy.

2012. júl. 18. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
A gyerek még nem fogja föl.Igazából engem zavar,de a férjem szerint én dramatizálom túl.
2012. júl. 18. 23:19
 2/7 anonim válasza:
54%
hát..szólnék a mamának h 3 éves a fiucska,kicsi még... öntudaton kívül teszi :) Nem kell ezért megbántani :)
2012. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a nagymama biztos nem úgy gondolta.

Nálunk is elhangzanak hasonlók, mégsem veszem föl, mert csak "viccből" mondja mama.

2012. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ugyanez volt, (3 éves irigy kisfiam van :) csak neki az unokatesója mondta ezt párszor, és ő bizony zokon vette, mert utána sokszor megkérdezte tőlem, hogy "miért mondta azt az orsi, hogy undok vagyok? én nem vagyok undok" :)
2012. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit a mamának vissza kellene fognia magát,de véletlenül se mutasd ki,hogy téged ez a dolog zavar.Háromszor mondani már durva..egyszer elviselhető egy nap..de amúgy tényleg nem gondolhatta komolyan.
2012. júl. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom próbálja a nagyot arra vezetni, hogy ne legyen írígy!

Barátnőm ha átjön, (3,5 évesek a gyermekeink)

A gyereke mindent el akar venni az enyémtől, mert mindig az kell neki ami a másiknál van. Na ő is szokta mondani a saját gyerekének hogy olyan Undok vagy.

Ezzel lelkileg próbálja meghatni a gyermekét, hogy ne legyen írígy, a gyerek, mert már nagyon elfajúlt, semmi sem jó neki, mindig a másé kell, megkapja, a másik enged, annak adunk más játékot, akkor meg az kell neki.

Leszáll a rollerlől, fel száll a gyerekem, akkor megint az kell neki, szóval ha átjönnek, ez megy végig.

Mi már át sem megyünk, mert semmit nem ad oda, az 50 játékból 2-t oda ad az enyémnek, hogy ezzel játszhatsz, a többivel nem. Ha hozzá ér a játékaihoz hisztizik.

Ennek ellenére szeretik egymást, puszilgatják egymást, megöleli, de nagyon írígy!

Gondolom a Mami próbálja ez ellen nevelni, de ki így, ki úgy.

2012. júl. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túldramatizálod :)
2012. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!