Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom 14 hónapos és még...

A lányom 14 hónapos és még egy foga van alul. Ez az egy is 11 hónapos korában jött ki. Valaki hasonló helyzetben, akinek későn jöttek ki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A fiamnak is 11 hósan jött ki az első foga,aztán sokáig semmi..Majd lassan jött a következő,most 21 hónapos,és még mindig csak 9 van.Illetve most jött ki a kilencedik hegye.A doki azt mondta nem baj,legalább később kezd majd el romlani neki:-)
2009. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál.Nagyon én sem izgulok,mert én is úgy tudom nem gond,hogy későn jön ki,de annyira ritka,és kíváncsi voltam,van -e valaki hasonló helyzetben.További szép napot!
2009. júl. 14. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

14,5 hónaposan jött ki a fiam első foga. most 21 hónapos és a 11 fog jött ki tegnap!

majd kibújnak

2009. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyedi. Kislányomnak 3 és fél hósan jött ki az alsó kettő, most 17 hónapos és már a 17.-kel szenvedünk. Ő meg nem jár!!
2009. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!