Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » ALKOHOLMENTES ízesített sört...

ALKOHOLMENTES ízesített sört adnál gyereknek? Ha igen mennyi idősen?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 21:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el mit tartalmaz...utána mérlegeld h mi az ami neki ártana és ha úgy érzed nem lesz tőle baja adj neki.1 korty nem árthat ha innék biztos megkóstolhatná.de azzal is egyet értek aki hülyeségnek tartja.igyon üdítőt.én az üdítőt is megveszem a srácaimnak ha kérik miért ne miért rontanám el a gyerekkorát azzal h igyál vizet.a többbi gyerektől meg látja h üdítőt iszik.sok "hülye" szülőt nem értek a csokit is minek kell megvonni egy gyerektől gyerek gyerek had egye.(bocsi kicsit eltértem)
2012. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Úgy öt év fölött én sem ítélem el, ha nagyon ritkán kap egy-egy kortyot az apjáéból. De szerintem a sör nem gyereknek való, még ha alkoholmentes is.
2012. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
ha alkoholmentes,őszintén szólva nem tudom mi ez a nagy tiltakozás,bezzeg a kubut meg a többi hülyeséget mindenki dönti a gyerekbe,pedig egy pohár citromos sörben tán még kevesebb vacak is van mint ezekben. Meg a jó kis cukros szörpöt,az mehet a gyereknek,de a sör nem való.:D Alkoholmentesen már nem is lehet sörnek nevezni.
2012. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Max. 1-1 kortyot néha, de semmiképpen sem rendszeresen.

Amúgy egyetértek azzal, hogy a sör jóval természetesebb, mint sok "jónak" kikiáltott dolog. Ez persze nem azt jelenti, hogy ezentúl sörrel itatom a gyerekeimet :)

De nem is fogok úgy csinálni, mintha kb. maradandó agykárosodást szenvednének havi 1 kortytól... :)

2012. júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem ártasz jobban vele, mint a cukros löttyökkel. Egyébként a Karamalz nevű ital maláta alapú, alkoholmentes, és gyerekek is ihatják egyfajta energiaitalként. Az íze meg ugyanolyan, mint az alkoholmentes ízesített sörnek.
2012. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem,egyébként meg ezt az alkohol menteset is nagyon jól meg kell nézni,mert bizony van benne alkohol,(ha nem is mindegyikbe)ha nem is sok,de van....párom múltkor vett,mentünk tópartra,magának vett egy "alkoholmenteset",miután megitta,nézte a dobozát,és lám,2%alkohol volt benne...
2012. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, attól, hogy egy sör ízesített és "Friss", még van benne egy kis alkohol. :)
2012. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jut. Nem, nem adnék. Miért merült fel ez benned?
2012. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt mondjuk már, hogy az ízesített sörök oly' természetesek.... :) Nem, nem adnék, de szörpöt sem, és kólát sem, és fantát sem. Bőven ráér ezekkel akkor, amikor már nem én döntöm el, hogy mit iszik.
2012. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, teljesen egyetértek.

Engem anno a szüleim állandóan kólával és édességgek tömtek, aztán pedig volt csodálkozás, hogy túlsúlyos a gyerek, és rosszak a fogai... Manapság szinte soha nem iszok kólát, maximum vendégségben, ha muszáj, az édességgel viszont nem sikerült leállni. :) De azóta sokkal vékonyabb lettel, és fogaim sem romlanak már annyira.

Ezzel arra szerettem volna kilyukadni, hogy inkább igyon ásványvizet, teát, rostos gyümölcslevet és tejet egy gyerek, mint alkoholmentes sört.

2012. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!