Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok Így a zöld tea? 2 liter...

Sok Így a zöld tea? 2 liter ásványvizet felforralok és teszek bele egy zöld tea filtert és egy ízesített teafiltert. Így sok a 2 liter? Vagy elég híg ez is?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok?
2012. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miért forralod az ásványvizet?
2012. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Félek, hogy baja lesz a babának.


Nem tudom miért forralom :) Megszokásból szerintem. Régen csapvízzel csináltuk, de olyan büdös, hogy nem bírjuk meginni. Azt forraltuk, így most a vizet is. :)

2012. júl. 4. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Köhömm, itt nálunk Kínában forralják a vizet, mert annyira szennyezett. A tisztított ásványvizet mi a jó égnek kell forralni? Mármint, ha teának forralod, az oké, de magában ne már!

Amúgy nem sok a két liter, ennyi kell legalább. Most hogy zöld tea, vagy gyümölcs, az tök mindegy, csak vigyázz, nehogy túlpörgesd a szervezeted a sok zöldteával. Én mondjuk nem innám minden nap, hanem váltanám, így talán egészségesebb.

2012. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A koffein miatt? Napi 3 kávé sem árt neki. Ne izguld túl. :) Nekem pl. végig kávéznom kellett a férjem tanácsára (ő orvos), mert alacsony volt a vérnyomásom...
2012. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem napi 4 liter teát kellett a várandóság 21. hetétől innom!Mivel csak a zöld teát iszom meg,így azt ittem,de a 4 liter forralt csapvízba tettem 2 filtert!Avédőnő szerint ez nem volt így jó..(koffein)

a dokim azt mondta,inkább legyenbennem koffein,minthogy megint begörcsöljön a vesém..És hogy bekövesedjen a ketéterem...


Én vesebeteg lettem terhesen...

2012. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!