Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek 2,5 éves gyerek...

Szerintetek 2,5 éves gyerek kaphat már Multitabs immuno kidet?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban 3 éves kor van. Decemberben lesz 3. Milyen egyéb immunerősítőt ismertek?
2012. júl. 22. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem 4 éves kortól lehet? Mintha úgy emlékeznék, de végül is mindegy az enyém kapta 2.5 évesen (ekkor kezdte a bölcsit)
2012. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fiam szeptemberben lesz három,ő is szedi pár hete

a gyógyszertárban azt mondták,hogy kétnaponta adjam neki.és igazából azért négy év az ajánlás,mert rágótabletta,nem szirup.külön felhívták a figyelmem,hogy felügyelettel adjam oda neki,nehogy megfulladjon

2012. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is decemberben lesz 3, ő kapja, orvosi javaslatra.

Másnál is olvastam már a kétnaponta 1-et, de nem igazán értem, mi napi 1/2-et szedünk, szerintem így sokkal egyenletesebb a felszívódás.

Annyi, hogy a fimanak szorulást okozott, amire Actimel lett a megoldás.

2012. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És mennyire hatékony? Mi multivitamint szedtünk korábban, most C vitamint és Omega 3-at.
2012. júl. 23. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Én előtte a Cebion multit adtam a kicsinek, a világon semmit sem ért.

Ezen kívül járunk száraz sókamrába heti 1-2szer, ha beteg 3x, nekünk nagyon bejött.

2012. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!