Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanácsot szeretnék kérni 2...

Tanácsot szeretnék kérni 2 éves kislányom szobatisztaságra neveléséről! Kinek milyen módszer vált be a legeredményesebben ezen a téren?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 11:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
elfelejtettem irni hogy most mar van WC szukitonk is, amit imad, olyan nagyosnak erzi hogy o is a wcre ul, furdes elott oda szokott pisilni.
2012. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miert ezek a lepontozasok?
2012. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is épp azt néztem, tudnám miért baj az, ha 20 hónaposan szobatiszta lett a lányom!!!Azóta a kaki godn is megoldódott, kizárólag alváshoz van pelus.


De nyílván a nagy okos lepontozók máshogy vélekednek!!!

2012. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Eddig két szoba- (és ágy) tiszta lányom van. Nekem az vált be, hogy vettem bilit, elmondtam mire való, nap mint nap látták hogy én hogy végzem a dolgom, és megvártam, amíg ők akarják. Az első próbálkozásoktól a végéig akkor és úgy léptünk, ahogy az ő ütemüknek megfelelt. Mindig biztattam, semmit nem erőltettem, nem ébresztgettem, nem figyeltem a pelusok tartalmát. Amikor szóltak, hogy pelus nélkül akarnak lenni, onnantól bugyiban voltak. Amikor szóltak, hogy alváshoz sem kell, akkor váltottunk. Viszonylag kevés balesettel végére értünk. Egyikük szerintem átlagos időben, vagy inkább kicsit később, másikuk korábban lett szobatiszta.

A kisebbik lányom most kezdte az ovit, így most néha van éjjeli baleset, de szerintem ez még a normális kategória, mivel nemrég született kis tesó is.

2012. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vettem Bilikönyvet,azt olvastuk el sokszor, nagyon szerette. Zenélő bilit szereztünk be, beraktam a nappaliba,ahol játszani szokott, és pucér alfellel hagytam. Magától kezdett rácsücsülni, de azért eleinte nem pont a bilibe sikerült,volt néhány domestosos felmosás. Nagyon büszke volt, mikor megzenéltette a bilit.
2013. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
fiam még nem volt 2,mikor először bilibe pisilt kb 22 hónapos volt,a lényeg a bölcsiben a nagyok 2,5 évesek már a wcbe pisiltek mert szoktatták őket,fiamnak nagyon tetszett a dolog így száraz maradt a pelus és Ő is ment a nagyokkal,itthon is levette magáról,és ráült a bilire,néhány hét múlva már csak délutáni alvásnál és este volt pelus,most már csak este van,de sokszor már száraz még reggel is 2 éves 3 hónapos.Sosem erőltettem.
2013. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!