Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is ennyiszer felkel...

Antus kérdése:

Másnak is ennyiszer felkel éjszaka a 2 év körüli gyereke inni?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves. Egy ágyban alszunk. Átölelve altatom el. Már nem cicizik, de éjszaka mindig felkel kb. 3* inni. Képes meginni fél L folyadékot egy este alatt, van, hogy többet. Tényleg szomjas vagy miért iszik ennyit éjszaka? Jó lenne, ha leszokna róla, mert akkor talán már 2 év után el tudnám érni, hogy átaludja az éjszakát. Eddig még nem volt rá példa. :-(
2012. júl. 25. 12:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

2 évesen nem kellene, hogy 1 ágyban aludjatok.

Ő nem a férjed!

2012. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nekem 15 hónapos a fiam és szintén 3 szor kel inni éjszaka:S nekem mondtak már sok tanácsot többek között,hogy este már ne adjak neki sós ételt biztos attól szomjas...nem is eszünk mi sem sósan,ő meg pláne...a másik tanács ,hogy ne adjak neki ha felkel megszokja majd csak a cumit adjam a szájába...nem cumizik:):), a másik,hogy biztos fogzik és így nyugtatja az inyét... bocsi megoldást én nem találtam még a problámára remélem kinövi!!!
2012. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tudom, de mivel kicsinek 5 hónapig hasfájós volt, és csak úgy aludt el, hogy nyomtam felfelé a lábát, így kénytelen voltam magam mellé venni, és mivel a párom is velünk alszik egy ágyban, és neki nincs ellenvetése ezzel kapcsolatban, így maradtunk azóta is egy ágyban. Gondolod, hogy azért kel fel inni, mert mellette vagyok?
2012. júl. 25. 12:35
 4/27 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hónapos a kisfiam, szintén felkel éjszaka 2x kb. Sok felnőtt sem aludja át az éjszakát, miért várjuk el szegénykéimtől, hogy átaludja ebben az össze-vissza időjárásban?:)
2012. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Az együttalvással nincs baj, de a fél liter egy éjjel az viszont sok. Ez valami lelki dolog lesz nála, cicipótlék vagy ilyesmi. Ne töltsd tele a palackot vagy nem tudom miből iszik, de elég bele 1-2 deci folyadék. Ha elfogyott, nincs több, kész ennyi, ehhez viszont már nagy, hogy megértse.
2012. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
lehet ezzel tudja visszaaltatni magát érdemes lenni átteni saját ágyába s megnézni tényleg fel kell e
2012. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nekem sem cumizik, sosem cumizott. Eszembe nem jutna nem adni neki inni, ha kér, mivel utána egyből visszaalszik, ha meg nem adnék neki, akkor jönne a sírás.
2012. júl. 25. 12:38
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha viszont nyomod bele a vizet, akkor nem fog megoldódni a problémád. Nem kell neki adni, ez egy rossz szokás, hogy felriad és inni kér. Erről kell leszoktatni.

De akkor benne maradsz a mókuskerékben.

2012. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Próbáltam mondani neki, hogy nincs több, miután megivott fél L-t, de mutatott a konyhába, hogy inni, inni, és tölthettem újra a palackot. Ha nem, akkor sírás.

Lehet bele kéne törődnöm, hogy ő ilyen fajta, mint a felnőtteknél? Van, aki ilyen van aki olyan.

2012. júl. 25. 12:43
 10/27 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ne adjak neki és akkor egy idő után nem fog felkelni. Ma este megpróbálom, bár szerintem sírás lesz belőle.
2012. júl. 25. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!