Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is ennyiszer felkel...

Antus kérdése:

Másnak is ennyiszer felkel éjszaka a 2 év körüli gyereke inni?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves. Egy ágyban alszunk. Átölelve altatom el. Már nem cicizik, de éjszaka mindig felkel kb. 3* inni. Képes meginni fél L folyadékot egy este alatt, van, hogy többet. Tényleg szomjas vagy miért iszik ennyit éjszaka? Jó lenne, ha leszokna róla, mert akkor talán már 2 év után el tudnám érni, hogy átaludja az éjszakát. Eddig még nem volt rá példa. :-(
2012. júl. 25. 12:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem csak vizet kap,de mégis az egész éjszakánk az ivásról szól...és ha nem adok,akkor órákig üvölt!Es nem 3x kel ,hanem 13x....elegem van nagyon,nem hajlandó magát kiszolgálni....és soha nem aludt még át éjszakát ő sem
2012. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Áprilisban múlt 2 éves a lányom és az esetek 90 %-ában felkel éjszaka inni. Ezzel nekem semmi gondom. Én is ilyen "nagyivó" voltam mindig.

Emlékszem már tini voltam fél literes nagy korsót vittem be magammal éjjel és nem mindig volt elég. Ez van.

Én nem kínoznám azzal, hogy nem kap inni, maximum a mennyiségen kéne kicsit csökkenteni. Sok ötletet írtak előttem nem írom le ugyanazokat. Próbálkozzál. Kitartást!!!!!

2012. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha málnaszörpöt iszik akkor lehet megoldás lesz a víz. Az ízes dolgokra (szörp, tej, kakaó, gyümölcslé stb) hajlamosak felkelni a gyerek, mert finom. Ha vizet fog kapni (először valszeg annyira nem lesz elégedett) akkor tényleg akkor fog felkelni ha szomjas.
2012. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Unokahúgom cumisüveg-függő, mindig lóg a szájából, ha álmos (3 éves múlt). A védőnő javaslatára neki is víz van benne, és egyes etetőcumi, mert abból nem sok minden jön. Ha átszoktok a vízre, lehet, hogy az egyes cumisüveg is megoldás lehet.
2012. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segített! Őszintén! Akkor van, akinél rosszabb a helyzet. Sajnálom!!! Én is örülnék, ha legalább este vizet inna. Meg is próbálom. Volt, hogy más üvegből adtam neki és simán kiszolgálta magát. Nem is engedte, hogy segítsek. Visszatérek arra. Bár azzal az volt a baj, hogy sokszor kiborult. De vhogy megoldom.
2012. júl. 25. 18:43
 26/27 anonim ***** válasza:
Nos kérdez legyél kitartó,mi sem aludtunk át még egyetlen éjszakát sem 19hónapja,és most ők is addig üvöltenek este míg nem kapnak tejcsit,10 hónapos koruk óta nincs éjjeli evészet erre most vagy 3 hete visszaszoktak,napközben csakis vizet isznak éjjel mégsem kell nekik csak a tej mivel gondolom cukros és az azért nekik csak jobb ma már teát készítek az ágy mellé,mert bevallom én nem tudnék nekik vagy nem adni semmit vagy hallgatni az üvöltésüket mert ők nem vizet akarnak,szóval én feladtam kapnak teát épp egy keveset és kész attól gyors visszaalszanak aztán majd alakul,én fáradt vagyok hisz kb:3szor kelnek éjjel és felváltva az ugye 6 és már kicsit sok(k)...kitartás neked is és a többieknek is akik ebben a cipőben járnak ,hisz nem egy egyszerű eset ez....
2012. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Tényleg nem egyszerű, de lehet még most van jó dolgom, hogy még nem született meg a 2. baba. Mi lesz, ha ő is ébreszt...ez már más téma...
2012. júl. 25. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!