Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mást is hagyott már cserben...

Mást is hagyott már cserben az orvos a szülés előtt?

Figyelt kérdés
Teljesen kiborultam!38 hetes vagyok.ma közölte velem a doki hogy elmegy 3 hét szabira.Lesz más aki helyettesíti és van választott szülésznőm is,mégis tiszta ideg vagyok.Nem kevés pénzt hagytam ott nála a magánrendeléseken,ráadásul nem is voltam problémamentes.eddig nem féltem a szüléstől,most már rettegek.Járt más is ebben a cipőben?
2012. jún. 25. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%

Mi szerencsére nem.


Hogy megnyugtassalak: a gyermeked valószínűleg egészségesen meg fog születni, más orvos keze által.

Nem tudom mi az amitől "rettegsz", de valószínűleg az első orvosod sem tudna azon segíteni.

2012. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, de hidd el nem lesz semmi baj. Barátnőmet hagyta cserben a dokija, csak kicsit gusztustalanabbul, már ha írhatok ilyet. Mikor időre beindult a szülése, hívta, de a doki nem vette fel. Kiderült, hogy el kellett utaznia. Se üzenet, se helyettesítés. Ügyesen végig csinálta mással, semmi gond nem volt, miért is lett volna.

Tudok ajánlani jó dokit, ha még van bizodalmad a fogadottak felé. Minden rendben lesz és boldog anyuka leszel hamarosan.

Jah és most olvasom, hogy van szülésznőd, minden oké lesz. :) Van egy biztos pont.

2012. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem is 38 hetesen közölte a dokim hogy ja akkor ő szabin lesz.De ha hetedikéig megszülök még ott lesz.Hát nem volt.De semmi gond nem volt.
2012. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves első!Volt már vetélésem,a terhességem sem volt egy "Rubint Rékás" terhesség.Megbíztam a dokimban,és most bejelenti hogy nem ő lesz.Mindent megbeszéltünk részletesen,utána érdeklődtem így választottam őt.remélem h minden rendben lesz,bízom benne,direkt bebiztosítottam magam a fogadott dokival és most egy idegennél fogok szülni.Lehet h más nem félt a szüléstől,eddig én se de most már igen.
2012. jún. 25. 16:54
 5/18 anonim ***** válasza:

Én a 38. hétben voltam így, de csak arra az 1 hétre ment el a dokim. Ő javasolta a helyettesét, nem volt szimpi és jókat sem hallottam róla, úgyhogy gyors körtelefon és találtam egy szimpi dokit. Ha már így alakult a helyzet, megkértem a fogadott dokimat, hogy ő kérje fel erre az 1 hétre, ennyi elvárható szerintem, nem is volt ebből sem félreértés, sem probléma. Szerintem ez megoldás lehet és nem kellene rettegned.

39 hetes kismama

2012. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
nahát ezért nem fogadok én dokit, hiszen úgyis elmegy nyaralni amikorra a kismama ki van írva, de bezzeg utána mégis tartja a markát...
2012. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39 hetes kismama vagyok, nekem már áprilisban mondta, hogy elmegy 4-5 napra ebben az időben. Szerintem dokija válogatja. Mondjuk itt a kórházban csak a nyár elején dőlnek el a szabadságolások, mert ugye össze kell hangolni és egy felkapott doki, tutira nem tud úgy szabira menni (ő is ember), hogy minden kismamája nála tudjon szülni. Mondjuk a fenti szitu tényleg amiatt gáz, hogy nem szólt időben. Én ennek ellenére, maradok amellett, hogy problémás terhesség esetén, jobb a fogadott orvos, akit bármikor bármivel lehet hívni.
2012. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én már a terhesség elejétől kérdeztem rendszeresen, hogy elmegy-e nyaralni. Végig azt mondta, hogy nem megy akkoriban, sok a kismamája. Aztán a 32 hetes vizsgálaton mondta, hogy csak elmegy. Augusztus 6ra vagyok kiírva, pont aznap jön vissza, az utolsó 10 napomban lesz oda. Megegyeztünk, hogy mielőtt elutazik, megszülünk. én nem akarnék mással szülni. Bár van szülésznőm, aki akkor nem lesz szabin, de ő is mondta, hogy megszülhetek vele és az ügyeletes dokival, csak éppen elég szarul jönne ki.

Szóval mi megszülünk kb 38+4 hetesen.

34+3hkm

2012. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

anyukám is így járt velem, de minden rendben volt, az ügyeletes rendes volt.

a tesómhoz már őt fogadta fel

én viszont pont ezért nem fogadok fel senkit, hogy ne érjen hasonló hidegzuhany. nőgyógyászom sincs állandó.

úgy tervezem hogy mind a három orvost ott ismerjem valamennyire, úgy nem lesz egyikőjük sem vadidegen, és nem lesz talán annyira görcsben a gyomrom mintha bíztam volna egyben és aztán cserbenhagy.

2012. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ami engem is bosszant hogy direkt megkérdeztem hogy ugye nem akkor lesz szabadságon amikor szülök.azt mondta nem mert ő augusztusban szokott menni.ez volt április környékén.A szabikat pedig ő írta ki,mert osztályvezető főorvos...és ami a legundorítóbb,hogy meg se vizsgált csak beírt a kis könyvbe rutinszerűen,tartotta a markát,majd mikor kifizettem akkor mondta el ezt.és volt pofája azt mondani hogy "köszönöm hogy megérti hogy mi orvosok is emberek vagyunk és h nekünk is jár a szabadság."hát mondtam hogy nincs más választásom szóval...legalább megnézte volna a méhszájat azért a 8ezerért amit ott hagytam neki.
2012. jún. 25. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!