Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 2 éves lesz szeptemb...

Kislányom 2 éves lesz szeptember 1-én, és tanácsot szeretnék kérni hogy mit vehetnék neki?

Figyelt kérdés
Szeret rajzolni,építőkockázni..motorozni,babázni,autókkal is eljátszik
2012. júl. 29. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

tényleg abszolút nincs ötleted??Vagy annyi mindene van már, hogy semmi újat nem tudsz venni??Mire lenne szüksége szerinted?

Mennyit szánnál rá egyáltalán?

2012. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiskonyhája van már?
2012. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tegnap volt kislanyom 2 eves szulinapi bulija. Nem sokaktol kapott ajandekot, mert mindenkinek a lelkere kotottem, hogy ne vegyen, nem kell, csak jojjenek el, erezzuk magunkat jol. Amit kapott: egy eneklo figurat, ami egyszeru hangot ad ki, ha megnyomod a hasat es kozben tatogatja a szajat. A tecsoban aruljak 3-4 ezer kozott:D Ezt tolunk kapta. Imadja a zenet, imadja, ha valaki enekel, nagyon bejott neki. Azert is valasztottam ezt, mert amugy is szereti a babakat, mindenfele figurakat. Tesomtol (keresztanyjatol) egy zuzukat kapott, kiskutya hazikoval, amit hordozhat. 3 ajtajat ki lehet nyitni, hatan megnyomod, megy mint a meszes, orrat megnyomod hangokat ad:D Halali:D Mind a kettot ugy valasztottuk, hogy tudtuk, hogy nem idegesito a hangja. Az unokatesojanak mar volt egy ilyen horcsoge, imadta, ezert kapott o is egyet. Ezenkivul kapott egy buborekfujo "hajszaritot" (ugy nez ki, mint a hajszarito, elemes es fujja a levegot)

Tavaly medencet kapott, babat, babakocsit, epitokockat. Idenre mar mindene megvolt. Kiskonyhat en csinaltam neki kartonbol, varrtam zoldseget-gyumolcsot, volt etkeszlete...szoval minden.

De foleg a ket figura nagyon bejott neki:D

Esetleg ugralot vehetnel neki, tatanal van egy es mindig azon ugral kislanyom:D

2012. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Smoby Cotoons kulcsos házikó. Az én 2 éves kislányom imádja.
2012. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz augusztusban 2éves a lányom,én is sokat gondolkodtam mit kellene venni,mert elég sok játéka van. Végülis arra jutottam,hogy kap egy futóbiciklit,találtam egyet az ő méretében és azt még tudja használni pár évig. Ami még tetszene neki az az ugrálóvár,és az a kukac alakú henger amin át lehet bújni(egy ismerősnél próbálta ki nem tudom mi a pontos neve). Esetleg csúszda?
2012. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Csúszdája már van.

Hát én olyan 10-20 forint között gondoltam hogy annyit szánnék rá.Kiskonyhára gondoltam már,de az nagyobb gyerekeknek való nem?

2012. júl. 30. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 16 hónapos kora óta játszik a kiskonyhájával, akkor kapta (karácsonyra), most lesz ő is két éves augusztusban, és még mindig imádja. Most már süt-főz benne, szülinapjára süteményes készletet kap.


Szerintem ez a legjobb kiskonyha (árban és minőségben és játékélményben), nekünk ez van:


[link]

2012. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Nagyon megtetszett nekem is az a kiskonyha. :)
2012. aug. 2. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!