Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova pisil a játszótéren a...

Hova pisil a játszótéren a gyermeked?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekel, hogy hova pisilteted a gyermeked a játszótéren?


Kintre vagy bentre?


2012. júl. 30. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
én kintre
2012. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Kintre fához.
2012. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Kintre, szintén fához.
2012. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Kintre
2012. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
ez kérdés?egyértelmű,hogy kintre
2012. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nem is értem a kérdést. Ha olyan játszótéren vagyunk ahol nincs WC, akkor fához, bokorba, stb. Ha van WC akkor oda megyünk. Mert nyilván azért csináltak WC-t mert nem szeretnék, hogy össze- vissza pisiljenek a gyerekek.
2012. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert a napokban nálunk divat lett, hogy a játszótéren belül, majdnem a használati tárgyak mellé pisiltetik és néha kakiltatják a gyerekeket.


Én voltam pofátlan és megkértem az egyik szülőt, hogy ha lehet és az idő legközelebb engedi, hogy vigye ki a játszótérről a gyermeket, mert a többi vagy belemászik vagy arra közlekedik.

Válaszul azt kaptam, hogy ne törődjek más dolgával, semmi közöm hozzá.


Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 30. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy semmi közöd???? Dehogynem, a játszótér a tiétek is. Válaszul mondhatod, hogy te meg az ajtaja elé kakilsz, és semmi köze hozzá.


Amúgy én is a kintre szavazok, még pisilésnél is. A kakilás meg nagyon durva, elvégre a játszótér lényege az, hogy el lehet engedni a gyereket szaladgálni, a totyogók is menjenek nyugodtan.

2012. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A játszótér kerítésén kívül, szigorúan, én sem örülnék, ha a fiam más gyerek"piszkában" (elnézést a kifejezésért) játszana. Neki van egy kedvenc fája, csak ott hajlandó pisilni.
2012. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%

Földre .. mikor hogy néha hintához is ..

SPÓROLUNK ÖCSI !

2012. aug. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!