Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem hajlandó a szobatisz...

Miért nem hajlandó a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves és 4 hónapos. Hónapok óta próbálkozom vele a szobatisztasággal, idén nyáron hetekig pelus nélkül volt, és mégsincs semmi eredmény! Amikor kisgatyában volt, kivétel nélkül minden alkalommal bepisilt, legfeljebb akkor ment a bilibe, ha én vittem, és ültettem rá, de a cél nem ez lenne. Pedig nem igaz, hogy nem érzi előre, mert például fürdéskor előre felvesz egy pózt, a kezébe fogja a kukiját, és úgy pisil a vízbe, tehát rákészül, tudja, mit fog csinálni. És mégsem.

Olyan szomorú leszek, amikor azt olvasom, hogy a nála sokkal fiatalabb gyerekek egy hét alatt szobatisztává váltak. Akkor ő miért nem? Tudom, most az a divatos magyarázat, hogy "nem érett rá". De 15-20 éve miért volt ennyi idősen már minden gyerek érett? A textilpelus miatt. De a kisgyatya még direktebb, mint a textilpelus. Akkor mégis miért nem megy????

A szüleim szerint régen elképzelhetetlen volt, hogy egy ekkora gyerek pelust hordjon nappalra, és őszintén szólva el is hiszem nekik, hiszen egyébként semmi baj vele, nem kiemelkedően intelligens, de értelmes, ügyes, sőt, önálló kisfiú kisfiú, a kapcsolatunk is nagyon jó. De akkor miért???


2012. aug. 5. 12:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én is csak azt tudom írni, hogy türelem.Kisfiam is ugyanannyi idős mint a Tied.Kb. másfél hete, pontosan július 28-án szombaton történt: délelőtt még dobálta a bilit, hogy ő bizony rá nem ül, és délután magától ment oda, lehúzta a kisgatyát és belepisilt.Leesett az állam.Azóta ez van, én rögtön nem adtam pelust a déli alváshoz sem, és nem történik baleset, szóval csak éjszakára kap.

Sőt tegnap előtt óta szól is, hogy "kakilni kell"

Nem hittem volna, hogy tényleg van ilyen, de mégis.És minden egy nap alatt.

2012. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!