Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor cseréltétek le a babaágy...

Mikor cseréltétek le a babaágyat (kiságy) rendes ágyra, gyerekágyra?

Figyelt kérdés
és milyet, mekkorát, esetleg milyen matracot vetettek bele? Nehezen vagy könnyen szokta meg?
2012. aug. 6. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:

bocsi csak azért írok ide, hogy meg legyen a kérdés:)

engem is érdekel :)

köszi hogy kiírtad

2012. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Másfél évesen, mert már szűkös volt neki a rácsoságy. Sokszor felkelt éjjel, mert nem volt neki kényelmes.

Leesésgátlós 90x200 -as ágyat kapott a KIKA-ból. Nem volt olcsó, de írtó kényelmes. Előszőr a hozzávaló matraccal használtuk, de az iszonyú puha volt, ezért vettünk bele egy kókuszmatracot.

Ez az ágy iskolás koráig kitart, vagy még tovább.

2012. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek 21 hónaposak, de még kiságyban alszanak. Az egyik kiságy 70 szer 140-es, az óriási, a másik 60szor 120-as. Nem olyan nagy, de a kisfiam imádja, úgyhogy mi még nme cserélünk 2 éves korukig, az biztos. De lehet még utána is ráhúzunk pár hónapot.
2012. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

16 hónapos múlt a lányom, most kezdtünk gondolkodni a cserén, és erre esett a választásunk. :)


[link]

2012. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy évesen vettünk egy ilyet:

[link]


Nagyon szereti, az első naptól kezdve jól aludt benne.

2012. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök gáz, de a 2,5 évesem még abban alszik :) Majdnem 3 lesz már, mire lecseréljük.

De ő szereti, nem is akar/tud kimászni, így csak nekünk ciki :)

Őszintén szólva nem is hiányzik az az időszak, amikor megkapja a rendes ágyat és valószínűleg 2 percenként kijön majd valamiért, pl. pisilni, inni vagy mert fél vmitől.

A naggyal ez vagy 2 hónapig tartott és volt olyan, hogy már 1 órája csöndben volt, azt hittük elaludt, erre egyszercsak megjelent az ajtóban, hogy egy szörny van az ágya alatt... :)

2012. aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Épp most válaszoltam egy hasonló kérdésre.


A fiam másfél évesen kapott egy ilyen ágyat: [link]


Megfordítottuk, tehát a pereme kifele néz, így leesésgátlóként működik. Rendes nagyágy méretű, szóval nem növi ki. És az összes ruhája, ágyneműje, pelusa belefér az öt fiókba, szerintem főnyeremény egy bútordarab! :)

Sima 14 ezer Ft-os matrac van benne. Úgy voltam vele, ráérünk drága matracot venni, ha már szobatiszta lesz. Meg egy tizenpár kg-s gyerek nem is nyomja meg úgy a matracot, hogy deformálódjon.


Rögtön megszerette, az első naptól. Eleinte csak a délutáni alvás idejére feküdünk oda, éjjel még velünk aludt a közös ágyban. Aztán pár hét múlva már este is ott aludt, semmi gond nem volt.

2012. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok. elromlott a link itt a jó:

[link]

2012. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es mennyiért vetettek ilyen ágyat? és innen? Köszönöm válaszod!
2012. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Igen, a Salvonál vettük január 5.-én, még éppen a régi ÁFA-val, átárazás előtt 5 perccel. :) Kb 50 ezer volt, de pontosan nem emlékszem. A gugliban keress rá, hogy "5 fiókos ágykeret", valahol biztos kidob árat is.
2012. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!