Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a pelenká...

Hogyan szoktassam le a pelenkáról?

Figyelt kérdés
Már 3 éves lesz de valamiért nem akar a bilibe se a wc-be kakilni!! Légyszíves írjatok bevált ötleteket!! Nappalra már egyáltalán nincsen pelenka és nem is pisil be,ha kint vagyunk előveszi a kukiját pisil ha bent vgyunk akkor meg a bilibe pisil, de kakilni csak este fürdés után kéri a pelenkát és már bele is kakil!! Segítsetek légyszi!!
2012. aug. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakd a pelust a bilibe arra kakáljon nálunk ez vált be ugyanez volt velünk is én ezt találtam ki majd kb 2-3 hét múlva azt mondtam nincs pelus elvitte a kakimanó belekakált a bilibe azóta is ügyesen bilizik!
2012. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ ezt kifogom próbálni!! Épp mondtam az előbb a páromnak hogy kifogom vágni a pelust és ugy ültetem a bilire hogy kakiljon a pelusba és mikor feláll akkor a kaki a bilibe lesz! :) De elöször kipróbálom a te módszered hátha nem kell ezt a drága pelenkát szétvagdosni!! Köszönöm még egyszer!!
2012. aug. 10. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kéri kakiláshoz a pelust. Rajta is már bugyi van egyész nap, de nem hajlandó se bilibe, se wc-be kakálni. Én inkább ráadom, mert nem akarom, hogy visszatartsa.

Ja, különben meg megmondta ő, hogy miért nem kakál a bilibe: "azért, mert ő csak állva tud kakálni". :-))

2012. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van, csak nekem fiam van. Egész nap nem kakil inkább, este meg kéri a pelust. Ha nem adok rá, visszatartja.

Kipróbálom én is, hogy belerakom a bilibe a pelust:)

Ha másnak van még jó ötlete, írhat:)

2012. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!