Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normálisak ezek a dolgok 3...

Normálisak ezek a dolgok 3 éves kislányomnál?

Figyelt kérdés
Olyan mértékben anyás, hogy sehova nem tudok nélküle elmenni, pedig a anyukám tudna rá vigyázni, de ha orvoshoz, ha vásárolni ha fodrászhoz akárhova megyek kétségbeesetten sír hogy ő is jönni akar velem. Mindenhez csak én kellek, nélkülem nem hajlandó senkivel sehova elmenni,nagyritkán elfogadja apát hogy megfürdesse vagy játszon vele, de majdnem mindíg sír hogy én csináljak mindent. Lenne néha segítségem de úgy nem tudok elmenni vagy bármit csinálni kikapcsolódni hogy közben tudom a lányom sír, akik meg segítenének már lassan nem is akarják megpróbálni mert tudják hogy csak szenvedés lenne mert mindenkit elutasít, márpedig kezdek teljesen kiégni és kifáradni, már nem bírom tovább az éjjel nappal szünet nélküli helytállást ugyanis van egy kistetsvére is de a lányom már a születése előtt is ilyen volt.
2012. aug. 14. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sokan jönnek majd a kötődéssel, meg a bizalommal meg az anyasággal, meg a szeparációs szorongással, hogy nem hagyhatod cserben. Én mégis azt mondom, hogy nem normális. Ha te se tudod magad kipihenni, akkor nem tudsz a fent leírt szép dolgoknak se megfelelni. Egy kiégett anya nem tud 100 %-ot nyújtani. Ne haragudj meg érte. Szóval én mindenképpen keresnék valami megoldást.
2012. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na és az ovi??Mikor megy?Csakmert én is hasonlóképpen állok kissebbik fiammal,ő még csak 2 éves,de én emiatt nem tudom mi lesz vele az oviban,januártól.Az a helyzet szerintem,hogy egyszer akkor is muszály lenne megpróbálnunk valakivel otthonhagyni akárhogy sír!Meg kell szokniuk,hogy nincs mindig anya mellette!
2012. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sírás neked szól. Szerintem nyugodtan hagyd ott anyukádnál, kérd meg hogy készüljön valami izgalmas programmal, pl. süti sütés, és amint elmentél tuti hogy 5 perc múlva már eszébe se fogsz jutni. A kisfiam is ilyen típus volt, sokáig hagytam, hogy a sírásával ő irányítson, de egy ponton elég volt, rábíztam anyura, persze sírt, ordított. De amint elmentünk kb 5 perc múlva már jól elfoglalták magukat.
2012. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nálunk is van kistesó, de őt bármikor bárkire rá lehet bízni. A fiam 4 éves, a lányom 2.
2012. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mehet igy oviba ha nem fogad el senkit, nem akar másokkal kommunikálni
2012. aug. 14. 14:54
 6/8 A kérdező kommentje:
A mama már mindenfélét kitalált de 10-ből 1x hajlandó vele elmenni
2012. aug. 14. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezd meg, hogy mire hajlandó. Simán manipulál téged. Oda viszed a mamához, nyugodt hangon elköszönsz, megpuszilod, jó szórakozást kívánsz neki és eljössz. Ne legyen bűntudatod, ne azt érezd hogy jaj de rossz lesz neki, hanem legyél vidám, és próbáld meg ezt sugározni neki, hogy milyen jó móka lesz. Anyukád is felnevelt minimum egy gyereket, nyilván megbírkózik vele.
2012. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A fiam addig csinálta ezt amíg nem kezdtünk játszóházba járni. Pár hét után elfogadta a többi embert, a gyerekeket és nem sírt ha elmentünk valahova.
2012. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!