Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is tiszta pisi a...

Másnak is tiszta pisi a gyermeke reggelre mióta tejet iszik vagy csak a lányom?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Nem rég óta kap tejcit estére, de azóta mióta nem tápszert kap tiszta pisi reggelre. Eddig 4+ pelust használtunk, gyógyír lehet az 5-ös pelus?
2010. máj. 24. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Én babám 13kg, és kell éjszakára az 5-ös pelus!

2010. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, nekem 11 kg a lányom.
2010. máj. 24. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Babám 12 kg, még nem iszik tejet és tiszta pisi...

Még nem is gondoltam az 5-ös pelusra, jó hogy kiírtad ezt a kérdést!

2010. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
At első lányomnál én onnan tudtam mindig, hogy nagyobb pelus kell, hogy reggelre átázott. A második lányunk most 13 hónapos, nálka már rutinosan megy . Javaslom, hogy ha úgy látod, hogy a 4+-os pelus még jó méretű, akkor csak éjszakára vegyél neki 5-öset. Nappal úgyis gyakrabban cseréltek pelust, és ami igaz, az igaz, minél kisebb a pelus, annál csinibb a kiscsaj benne:-)) Az én kicsim 13 hónapos és 9 és fél kiló, de már neki is kell éjszakára az 5-ös méret. A kisasszony mormota típusú:este 8-tól reggel nyolcig durmol.
2010. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!