Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha az anyuka otthon van, de 6...

Ha az anyuka otthon van, de 6 hónapos terhes, akkor miért csak 11 óráig maradhat a gyerek az óvodában?

Figyelt kérdés
Biztos meg van rá megfelelő szabály, de sehol sem találom, és igazából nem is értem, hogy miért kell haza küldeni a gyereket, mikor az anyukának még lenne dolga, a gyermek meg szívesen maradna az oviban.
2011. febr. 9. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen esetben napi 4 órát tölthet oviban. De a legtöbb helyen maradhat egész nap, nálunk a kutya sem ellenőrzi
2011. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is maradhat egész napra.
2011. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk megkérték a GYEDen/GYESen levő anyukákat, hogy ebéd után vigyék el a gyerekeket, de én is utána jártam ennek, ez nem szabályos.

Én úgy döntöttem, hogy nem "csapok balhét" emiatt, most kezdte a lányom ősszel az ovit, jövő ősztől már úgyis egész nap lesz, pedig ő is nagyon szeretne már bent aludni, és nekem sem kényelmes a picivel, hogy ebéd időben kell érte menni, de megoldjuk.


Egyébként van egy ovistárs anyuka, aki decemberben szülte a negyedik gyerekét, és végig ő hordta a két legnagyobbat oviba, a harmadikkal meg otthon volt terhesen, szóval ehhez képest Neked könnyebb, de teljesen megértem, hogy ezt nem szeretnéd, mindenképpen kérdezz rá az ovi vezetőségénél, hogy mutassák meg a jogszabályt, amire hivatkoznak, mert elvileg nem tehetik ezt meg...

2011. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!