Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lesz a lányom novemberb...

3 éves lesz a lányom novemberben, alváskor bepisil, heti 2szer, akkor még nem számít szobatisztának?

Figyelt kérdés

Ovi miatt kérdezem, kaptam munkát szerencsére de jövő hónapban már kezdenem kell, az oviban mondták hogy mivel van hely, nincsenek sokan a csoportban ezért mehetne akár szeptembertől is HA szobatiszta dehát pelenkázni az oviban biztos nem fognak, viszont ezt csinálja már 2-3 hónapja hogy 2-3 napig semmi baleset aztán bepisil. Aztán 2 napig megint nem, majd ismét. Nappal nem, akkor sosincs baleset.

Nagyon fontos lenne a meló nekem ha nem vállalom el, találnak mást. Barátnőm azt mondta hogy mondjam azt, hogy igen, teljesen szobatiszta, de annyira nem tartom korrektnek ezt.


2012. aug. 20. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
az én fiam 2,5 éves kora óta szobatiszta,alváskor nagyon ritkán volt csak baleset,de az oviba heti 1*,2* biztos bepisilt alváskor.A dadusok átöltöztették,hazaküldték a lepedőt takarót,és semmi megjegyzést nem tettek.elég sokig tartott,kb 2 hónapig aztán ritkultak és el is maradtak.Lehet ott nem is lesz baleset.
2012. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Barátnőm is ezt mondta hogy az ő kisfia az ovi kezdésekor visszaesett etéren nappal is volt hogy befolyt neki mert nem mert szólni, vagy félt az ovis mosdóban vagy valami ilyesmi. És hogy a dadusok ehhez hozzá vannak szokva hogy a kiscsoportosoknál bizony előfordul baleset.

De valahogy nem érzem korrektnek ha nem szólok, viszont attól tartok ha meg szólok, nem veszik fel mégse :(

2012. aug. 20. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van,ahogy az első is írta. Mond meg hogy szobatiszta,ha pedig alvás közben történik egy egy baleset,akkor sincs semmi gond. Akkor van probléma, ha ez játék közben,vagy minden alvásnál előfordul.
2012. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor ne hívjam rá külön fel a figyelmet? Attól is tartok hogy rosszabb lesz ez a dolog az oviban, ha már itthon nyugodt megszokott környezetben is becsurog neki. Bár az is lehet hogy épp hogy nem fog bepisilni mivel itthon 2.5-3 órát simán alszik, az oviban meg tudtommal 2 óra az alvásidő.

Nappal sosincs baleset. Pelenkát se adok rá, inkább gumilepedő és mosom az ágyneműt nem akarom hogy az rögzüljön benne hogy nyugodtan bepisilhet mert úgyis van rajta pelenka.

2012. aug. 20. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy előttem írták.Oviban azok a gyerekek is vissza esnek, akik már 1 éve megbízhatóan szobatiszták éjjel-nappal.

Még középső csoportban is előfordul.

2012. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! Azért vettem ezt ennyire szigorúan szerintem mert amikor még a vezető óvónővel beszéltem ő így külön kitért erre a témára hangsúlyosan aztán ebből gondoltam hogy ha bepisil majd akkor engem fognak "elővenni" hogy hát ez hogy lehet.
2012. aug. 20. 08:54
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.én mondtam,hogy néha elfelejt szólni,és bemegy kicsit az eleje,mondták jó rendben majd viszik pisltetni időnként,mond meg te is nyugodtan,szobatiszta,de előfordultak balesetek.erre ők is felvannak készülve.még középsőbe is előfordul.amikor visszamentem dolgozni a fiam napi szintem psilt be,még se csináltak belőle gondot.lelki oka volt tudták ezt ők is,nagyon jol.
2012. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi ovinkban is jelezni kell, hogy esetleg a gyerek bepisilhet, ilyenkor a gyerek alá tesznek gumilepedőt is alvásnál. Neked meg biztosítani kell a váltás ruhát a kicsire.
2012. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!