Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy gyerek jó alvó, akkor...

Ha egy gyerek jó alvó, akkor egyértelműen vashiányos?

Figyelt kérdés

21 hónapos a lányom. Vidám,eleven, jókedélyű, jó étvágyú mosolygós kiscsaj. Több,mint 12,5 kg két hónap alatt közel 40 dkg-ot hízott. védőnő szerint minden oké. Én sem aggódnék,de az egyik barátunk a fülembe rakta a bogarat,hogy biztos azért alszik sokat,emrt vashiányos.


Éjszaka fél9től reggel8-ig, kb. 11,5 óra, délután pedig déltől fél3-ig 3-ig.


Valóban annyira sok ez az alvás???

Amikor fenn van,e gyfolytában megy,szaladgál, minden érdekli


2012. aug. 21. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is este 8-tól reggel fél 7-ig, majd déltől kb. 3 - fél 4-ig alszik. Ugyancsak 21 hós. Közte viszont pörög ezerrel - úgyhogy én nem aggódnék. :) Van olyan ismerősöm, akinek ennyi idősen még mindig kétszer alszik napközben a gyerkőce.
2012. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
iylen kérdés már volt és akkor is irtuk nem vashiányos ha meg ugyvéled irány a doki vérvétel
2012. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget. (mintha már lett volna valami hasonló kérdés egyszer régen itt) A vashiány egyik tünete a sok alvás, de ha csak ez van az nem tünet, hanem szerencse :)

Az én nagyobbik lányom is világ életében jó alvó volt, még sincs semmi baja (volt persze nem ezért vérvétele).

2012. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is egész nap alszik, és ma is csak 2* fél órát volt ébren. 14 hónapos. most voltunk laborban és a vasraktára maximumon van. A doki is arra gyanakodott, de ő csak ilyen jó alvó
2012. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:):)


Még nem kérdeztem ezzel kapcsoaltban.

Nekem eszembe se jutott volna a vashiány. Igazi kis energiabomba, úgy votlam vele, lefárad rendesen:)

2012. aug. 21. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Én iszonyat rossz alvó vagyok, és állandóan vashiányos pedig próbálok ellene tenni...de nem is ez a lényeg, hanem hogy a sok alvás lehet egy tünet, de önmagában kevés ahhoz, hogy ebből egyértelműen kiderüljön, hogy vashiányos.
2012. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor nagyon örülök, mert ez azt jelentené, hogy a fiamnak rendbejött a vas- szintje. Ő is vashiányos volt a télen, azóta még nem volt vérvétel, de mostanában keveset alszik.
2012. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez akkorra hülyeség, hogy már messziről ordít. Imádom, mikor önjelölt gyerekgyógyászok szórják az igét, és feleslegesen idegesítik az anyukákat.


Az én fiam 25 hós. Éjjel:8-tól 7-ig, 11 órát alszik

Napközben: 11:30-14:30-ig két órát.


Tuti nem vashiányos.

2012. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!