Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez tényleg természetes dolog?

Ez tényleg természetes dolog?

Figyelt kérdés
Valóban tök természetes dolog úgy megütni a gyerekedet hogy szabályosan kivehető a kéz lenyomata mind az öt ujjal? Mert ezt próbálják nekem bemesélni egy másik kérdésben, és lepontoznak mert azt írtam én ennyire soha nem bántanám a gyerekem, csináljon akármit is. Tényleg én vagyok a hülye, és létezik hogy ennyire ne tudjam majd kontrolálni az indulatom?

2012. aug. 23. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Milyen esetben?

Alapból én is úgy gondolom, hogy nem természetes, de ha mondjuk a lányom a hugát fojtogatná, vagy (majdnem) lelökné a lépcsőn, vagy a konektorba szöget akarna dugani, vagy mit tudom én, milyen tilos, életveszélyes dolgot művelne, biztosan ráütnék.


Mi volt a másik (lepontozott) kérdésed?

2012. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

bocsi, most nézem, mennyi félregépelésem van, csak itt segít az egy évesem :)

konnektorba, dugni (ezt a kettőt szúrtam ki)

2012. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..


Ez volt az a kérdés. Nem az én kérdésem csak válaszoltam rá

2012. aug. 23. 19:09
 4/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk persze ha életveszélyes dolgot csinál igen, az más de azért akkor sem annyira...
2012. aug. 23. 19:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, annyira megütni nem szabad egy gyereket! De osztom az első véleményét! De nálunk még hál istennek nem történt ilyen! :D
2012. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam :) Bár most azzal jönnek hogy csak azok vélekednek így mint én akiknek 1-2 éves a gyerekük. Igaz nekem is 1 éves de én tényleg nem tudom elképzelni azt hogy 4-5 évesen majd ennyire bántsam.
2012. aug. 23. 19:15
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem természetes dolog, de... és sajnos itt a de, ha éppen rossza napja van az embernek, amúgy is hirtelen haragú (én pl az vagyok), a gyerek sem bír magával, tényleg nem használ semmi és elszáll az ember agya, na meg a gyerek bőr típusa. Lehet hülyének néztek hogy ezt írom, de az én fiamnak olyan fehér a bőre, hogy a legapróbb ütés is rögtön piros lesz, persze aztán el is múlik, de rajta tuti nagyon durván kijönne egy nagyobb tenyeres. Ettől függetlenül én is azt mondom hogy, ahogy te írtad kedves kérdező, 1000% hogy nem fogom így megütni a gyereket. Ja és az enyém most lesz 16 hónapos :) szóval meg látjuk 4-5 év múlva mi lesz...
2012. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

1-2 évesnek egy erősebb szorítás is meglátszik percekig.

3-4 évesnél egy fenékreverés nem látszik meg. Bár csak egy-két alkalomról tudok nyilatkozni.

Amikor majd 3+ lesz a gyereked és egy átlagnál vásottabb, kezelhetetlenebb, esetleg hiperaktivitás mutató, testvérét bántó, akkor ne feledd a szavadat, de sajnos lesz egy-két alkalom, amikor márcsak az odacsapás lendíti ki az adott állapotából.

2012. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
és arról mi a véleményed, hogy bevizesített törölközővel csap oda az anyuka? Én teljesen ledöbbentem.
2012. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

hmm a nagyok 10,5 és 7,5 évesek de nem volt olyan alkalom mikor ekkorát kellett volna ütnöm


a hiperaktivitás nem lesz jobb ha bántod a gyereket és nincs kezelhetetlen gyerek max tehetetlen szülő

2012. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!