Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más anyának is van világfájdal...

Más anyának is van világfájdalma ha gyereke elutasítja őt?

Figyelt kérdés
Mintha kés mártogatna bennem ilyenkor a lányom. A nevelés szükséges dolog, mégsem hagyhatom, hogy megmérgezze, összetörje, megégesse magát. És mi az eredménye, hogy a tiltás miatt megharagszik az anyjára. És mikor apuci hazajön akkor csak ő fény az életében, hiszen alig tilt neki valamit. És ha ebbe a hangulatba anyuci részt akar venni, hogy minimum egy puszit adjon a gyermekének, a drága szeretett leányzó csak ellőki az anyját elfordítja a fejét. Tudom, hogy a gyerek még nem tudja hogy zajlik a dolog és hogy önző érzelmileg, de ez írtóra tud fájni. Van még hasonló cipőben valaki? Hogy védekeztek az ilyen ellen. Ilyenkor úgy érzem hálátlan feladat az anyaság.
2009. júl. 26. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már hiszti, ne vedd komolyan, vele jár. Ha valamit megtiltasz, persze, hogy te leszel neki a fekete bárány. Az meg igenis nagyon ártalmas, hogy apuci nem a te oldaladon van, és nem tiltja meg ő is! Ezt meg kéne beszélnetek. De ha épp leszidtad valami miatt, utána ne akard puszilgatni, legyél te a pozicióban lévő fél, ne ő, hogy nem ad puszit.
2009. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ha pl elverem a kezét a konnektor simogatás után akkor elmagyarázom hogy miért is volt és megkérdezem hogy megértette e. ha igen akkor kérek egy bocsi-puszit és el van felejtve minden

11 hós

ja és apa fontos hogy a te pártodon legyen mert később ki fog hajalni rajtatok, ahhoz fog menni kérni aki tudja hogy meg fogja engedni, és totális lesz a káosz

2009. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkét előttem szólónak igaza van,nincs mit fűzzek még hozzá!
2009. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!