Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hany eves korig elfogadhato...

Hany eves korig elfogadhato megoldas hogy kulonbozo nemu gyerekeinknek kozos szobajuk legyen? Meddig nem okoz gondot nekik?

Figyelt kérdés
tudom hogy van ra pelda hogy nincs mas megoldas, nem lehet oket kulon tenni, mert kicsi a lakas. de ahol van hely es lehetoseg meg egy szobat berendezni,mikor?

2012. aug. 19. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd ők szolnak ha nem tetszik. Amíg őket nem zavarja addig nem is kell szétszedni őket. Talán iskoláskorban amikor már sokat kell tanulni, és zavarná a másik a tanulásban.
2012. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha már nem játszanak el egymással, mert a fiút nem érdeklik majd a csajos témák, ha átjönnek a barátok, barátnők, és a másikat kizárják a szobából mert lányomkról, vagy a foúkról beszélnek. Olyan 9-11 évesen.
2012. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtuk mulik szerintem.

Ismerek nem egy olyan testverpart, akik egeszen felnott korukig (20-21) egy szobaban laktak (altalaban galerias esteben nem zavarjak egymast annyira) En nem birtam volna (persze a muszaj nagy ur) 12 korul kezdtem igenyelni a kulon szbat, szerencsere volt ra lehetoseg, csak lakhatova kellett tenni egy szobat, orltem hog

y igy alakult, mert sok mindent en csinaltam apummal(festes) igy teljesen magamenak ereztem:)

2012. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 bátyám van. A legidősebb 38,a másik 36, én 29 vagyok. 10-11 éves koromig egy szobában voltunk. Nagyon jól megvoltunk, nem zavartuk egymást. Én akkor már kértem a külön szobát. Így nekem le lett választva szekrényekkel egy "kis" szoba a másik szobából. (régi építésű ház, egymásba nyíló szobákkal).Így nekem lett egy teljesen elkülönülő kis magán szférám.
2012. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem fiű-lány ikreim vannak, két szobás lakás, tehát egy szobában vannak. A terv az, hogy mire suliba mennek, legyen külön szobájuk.

1. Csak jobb azért nekik is, hogy van saját kis birodalmuk.

2. Most még elférnek egy szobába, de két íróasztalt már nem tudok bezsúfolni a 12 nm-be.

2012. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom minenki valaszat!
2012. aug. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!