Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a hónapok óta bölcsődébe...

Ha a hónapok óta bölcsődébe járó gyermek anyukája 3 hetes szabadságra megy, akkor szerintetek az itthonlét alatt a gyermeket járassa bölcsődébe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez attól függ, miért megy 3 hetes szabadságra.
2012. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert a munkahelye elküldte rá :-) .
2012. aug. 30. 19:14
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Én ebben az esetben biztos kihasználnám azt a 3 hetet a gyerekemmel. Nem küldeném bölcsibe.

De ha neked sok, akkor küldd.

2012. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

én most két hétig szabin vagyok,de jár a fiam bölcsibe

most volt három hét szünet a bölcsiben,nem akarom,hogy megint kiessen.még jövő héten megy bölcsibe,utána szoktatom be oviba.ráadásul most tök jó idő van,egész nap kint játszanak az udvaron,gyerekek között van,ezt én most nem tudnám neki biztosítani.nem unatkozok így sem, nagytakarítok,szekrényt,iratokat rendezek, főzök, mosok, vasalok,utolérem magam,ügyet intézek, orvosi kivizsgálásra járok

úgyhogy az én fiam jár bölcsibe,én meg végre el tudom intézni a halogatott dolgaim

2012. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Értem. :o)

Én átgondolnám, hogy van-e olyan elintézni valóm, amit gyerek nélkül jobb, esetleg egy hétig még járatnám, aztán két hétig nem.

De az is lehet, hogy csak délelőttre adnám be egész időre?


Nem tudom, mert nekem már három törpöm van, és keményen féltékenykednek, ha az egyikkel túl sokat vagyok kettesben, de egy kicsivel ez még nem probléma. :o)

2012. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A nagyobb gyermekem is imádta a bölcsit és ha hosszabban itthon voltam szabadnapokon,vagy szabadságon,akkor itthonmaradt velem,nem vittem.

Nála is szóltak többször,hogy ne járassam ilyen rendszertelenül,pedig sosem sírt ha újrakezdte a bölcsit,mégsem szerették ,hogy nem vittem mindig.


A kicsinél ismét megkockáztatom a dorgálást,egyszerűen nem visz rá a lelkiismeret,hogy ő bölcsibe van én meg céltalanul lézengek,haszontalanul,ahelyett ,hogy együtt csinálnánk programot .


Szerintem a bölcsi arra való,ha az anyuka dolgozik és nem tud a gyermekkel lenni ,akkor ők addig ellátják .

2012. aug. 30. 19:24
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos előfordul az,hogy 60 órákat(5 x 12 óra ) is dolgozom egy héten és azért szeretnék a szabadnapokon a gyerekeimmel a lehető legtöbbet lenni.
2012. aug. 30. 19:27
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Én megfelezném az időt. egy pár napig menne, akkor megcsinálnám az elmaradt dolgaimat, pl. nagytakarítás, stb..

és a maradék időben meg csak a gyerekkel lennék, a másik héten, amikor nem menne.

2012. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés, csináld, ahogy a szíved diktálja. :o)
2012. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

tökéletesen egyet értek veled kérdező :)

annyi tennék még hozzá, hogy anyának is jár szabadság, tehát csinálnék pár napot a szabi végén amikor már viszem bölcsibe és én aludnék 2 napot :D ennyi azért jár neked is szerintem :)

2012. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!