Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a hónapok óta bölcsődébe...

Ha a hónapok óta bölcsődébe járó gyermek anyukája 3 hetes szabadságra megy, akkor szerintetek az itthonlét alatt a gyermeket járassa bölcsődébe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Itt is, mint mindenben, az arany középút a megfelelő. Én jövő héten leszek szabin, de a lányom már olyan nagyon várta az ovit (héten kezdte), hogy vinni fogom, én pedig elintézem az éves könyvelését a férjemnek, takarítok, ablakot pucolok, másodállásomban áruért megyek stb. Az biztos, hogy minden nap előbb fogom elhozni, nem úgy, mintha dolgoznék. Utána pedig tudunk együtt lenni. De így viszont én is meg tudom csinálni az elmaradt dolgaimat.
2012. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem hiszem el,hogy tényleg ennyire tele van ez az oldal ilyen büdös bunkókkal.Most miért kellett már megint lepontozni?

Két hete jár a fiam bölcsibe újra,most volt otthon három hetet.Nyilván nem fogom megint hetekig otthon tartani,hogy megint kiessen.Az érdekében van ez,nem az én érdekemben.Meg amúgy is,egy anyának soha nem jár egy kis pihenés,kikapcsolódás?Meg az,hogy ne a gyerek mellett kelljen ablakot pucolni,meg végig domestosozni a lakást?Akkor most én vagyok szívtelen gonosz anya,mert nem tartom otthon a büdös fertőtlenítő szagban a szekrényrendezés kellős közepén a lakásban,hanem helyette egész nap kint lehet az udvaron a kis barátaival.Szegény gyermek,milyen rossz sora van.

Komolyan itt mindenki ősanya?Itt mindenki feladta a saját dolgait,mindig,mindenben alárendelitek magatokat a gyereknek?Ráadásul még jobb is neki a bölcsiben,amíg én takarítok,nem azért nincs otthon,mert én egyik ágyról fekszek a másikra.Az eszem megáll az ilyenektől

2012. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Én felpontoztalak! :)
2012. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én senkit nem szoktam lepontozni aki az én kérdésemre válaszol,ha már megtisztelt azzal,hogy vette a fáradtságot és segíteni próbált nekem.


Felpontoztalak én is! :-)


Ne foglalkozz az itteni százalékokkal !

Kinek akarnál megfelelni ?

2012. aug. 31. 12:54
 15/16 A kérdező kommentje:

"Komolyan itt mindenki ősanya?"


Én nem ősanyának,hanem inkább görcsösen megfelelni vágyó anyának kategorizálnám magamat .

2012. aug. 31. 12:57
 16/16 anonim ***** válasza:
az utolsó kommentedre reagálva,nem attól leszel jó anya,ha állandóan magad mellett tartod a gyereket.meg kell találni mindenben az arany középutat.a gyerekednek nem kell megfelelni,csak szeretni kell,foglalkozni vele és az igényeit figyelembe venni.Én azt tettem,amikor nem tartottam itthon azért,hogy megfeleljek a külvilágnak.Mint már leírtam kétszer,neki jobb,ha egész nap a barátaival lehet a fák alatti hűvösben az udvaron,mint itthon savanyodjon velem a lakásban.nyilván nem tart egy nagytakarítás három hétig,lehet közös programokat is csinálni,de ara az embernek se pénze,se energiája,hogy három hétig programokat találjon ki
2012. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!