Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más Anya is dühös, ha a...

Más Anya is dühös, ha a gyerekét felkelti valaki vagy valami? Mert engem nagyon bosszant, ha nem hagyják pihenni és aztán nyűgös a kicsi.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 16:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

Azért félelmetes az a másik kérdés. Megdobálta az autót mert a pici babucija épp alukált. Basszus... Ezentúl én is megdobálok minden kölyköt amelyik ordít, mert zavarja a nyugalmam.

A sok birka meg melléállt :(

2012. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

A belinkelt kérdés tényleg félelmetes. Azért ennyire nem lehet egy gyereket burokban nevelni. Az ő babája is biztos zavarta már a szomszédokat, de ilyen az élet nem egyes emberek körül forog a világ.

Lehet a tejes kocsis is Apa és a Gyes-en lévő felesége mellé kell a pénz. Különben pedig ki tudja mi hány babát keltetünk már fel életünk során.

2012. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
26%

Nem megdobálta, hanem egy fakanalat dobott hozzá, az ablakon keresztül...

Gondolom, h mekkora kár eshetett bármiben.

Kedves utolsó, azért reagálnék a te válaszodra is, főleg a megfogalmazásra, tehát aki veled nem ért egyet valamiben, az birka, másnak a gyereke pedig kölyök, szép hozzáállás a dolgokhoz.

2012. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
50%

Jah, kedves utolsó akkor ezek alapján a Te autódat is bátran megdobhatom az ablakból fakanállal mert úgyse történik nagy baj nem? (1-2 horpadás meg kit zavar?) Aztán ha a szélvédőt találja el vagy a kiszálló sofőrt akkor majd megindokoljuk, hogy hangos volt...

A lényeg, hogy a kölyök elszigetelten éljen a világtól...

2012. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem örülök neki, de a világ tényleg nem állhat le, mert alszik a gyereked... A te gyereked is idegesíthet mást, amikor sír, illetve ha nagyobb lesz ő is felébreszthet még más babát...
2012. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem a dobáláson volt a hangsúly, hanem azon, hogy egy normális (?) nőnek hogy borulhat el annyira az agya egy zenélős autótól, hogy fakanállal dobálózzon. Nekem erről azok a dzsungelben elszigetelten élő bennszülöttek jutottak eszembe, akik lándzsákat dobtak egy helikopterre.
2012. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
38%

Én is dühös vagyok, viszont nem szólhatok mindenkinek, hogy ekkortól-eddig legyenek szívesek néma csendben ülni, mert alszik a gyerekem. Most már 2 éves a kislányom és nem kel fel a zajokra, még vihar mellett is tökéletesen tud aludni. A telefont én is lehallkítom. Nem igazodhat mindenki az én gyerekemhez.


Gyanítom, amikor én kicsi voltam, csönd volt körülöttem, nem is tudok elaludni ha zaj van és mindenre felébredek. Bárcsak egy kicsit hangosabbak lettek volna a szüleim.


Nem tudsz mit tenni.

2012. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
60%
Csak akkor bosszantott, amikor még pici volt és sok alvásra volt szüksége. De szerencsére nem lehetett sűrűn felébreszteni vagy hamar vissza tudott aludni. Most is picit görcsbe rándul a gyomrom, ha mondjuk éjjel buli van valahol (volt, hogy tányérokat törtek a szomszédban), de igazából olyan jó alvó, hogy a szilveszteri petárdázást is simán átalussza. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ez kétélű dolog. Az én fiam két éves.

Ha megengeditek leírok két esetet és azon keresztül mondom el a véleményemet.

11 emeletes panelben lakunk, hangszigetelés nulla. Júniusban felettünk 4 emelettel felújítás volt. Igazából egy szavam nem lehet, mert előre kiírták a bejárati ajtóra és a liftben is, hogy felújítanak, elnézést kérnek a zajokért. Viszont mindig a fiam alvás idejében fúrtak. Vagy úgy aludt, hogy közben ment a fúrás-faragás és kopácsolás, vagy 1-1,5 óra után ordítva ébredt a zaj miatt. 3 héten keresztül ment így, közben pont fölöttünk is költöztek, és a berendezkedéshez fúrtak is 1 héten át. A pipától nem láttam, mert szerencsétlen gyerekem 1 hónapon át napközben nem tudta kialudni magát. Legszívesebben rátörtem volna az ajtót az illetőre. De!!!!! A saját lakásában mindenki azt csinál, amit akar. Előre kiírták, hogy felújítás lesz. Honnan a rákból kellene tudniuk, mikor alszik a fiam. Nem csengethetnek be minden lakásba, hogy elnézést, van itt kisgyerek, és, ha igen, mikor alszik. Ez kivitelezhetetlen. A páromnak, ha fúrnia kell, igyekszik vagy kora délelőtt vagy késő délután csinálni, hogy ne zavarja a kicsiket, mert vannak egypáran a tömbben a fiunkon kívül, de tuti van olyan, aki a haját tépi tőle. Ez a panel átka. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Szökni nincs lehetőség, ezért összeszorítom a fogam, lenyelem a mérgem, és próbálom a fiam számára a lehető legkevésbé kényelmetlenné tenni a helyzetet.

A másik, kicsit ide tartozik, kicsit nem. A lépcsőház zárható, vagy kulccsal lehet bejönni, vagy kóddal, vagy, ha kaputelefonon keresztül beengednek. Hozzánk rendszeresen csengetnek mormon hittérítők, adománygyűjtők, késélezők, stb. Kedves emberek beengedik őket. Ez igazából nem azért zavar, mert a fiam alszik, mikor jönnek, a csengő hangja nem érdekli, hanem azért mert veszélyes is lehet. Felcsenget az illető elmondja, hogy hatósági engedélye van adományt gyűjteni vagy kést élezni, és valaki beengedi. Könyörgöm, honnan tudja, hogy igazat mond? És ha ez csel, ha rátörik valakire az ajtót, kést vágnak bele, és kirámolják a lakást? Ez nem fordul meg a kedves emberek fejében? Engem ez jobban dühít, mint a zaj, amit csapnak.

2012. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!