Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más Anya is dühös, ha a...

Más Anya is dühös, ha a gyerekét felkelti valaki vagy valami? Mert engem nagyon bosszant, ha nem hagyják pihenni és aztán nyűgös a kicsi.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 16:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ha az ember nem szoktatja néma csendhez ( ami nem normális) akkor nem fog felébredni ha fáradt minden zajra. Ha a fiam alszik ugyan úgy éljük az életünket újszülött kora óta így normálisan alszik.
2012. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ti hol laktok hogy nálatok van tejes autó?
2012. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó vagyok: Valamiért elküldtem hamarabb:-)

Szóval már nem izgat, motpl 3 órája alszik, melletünk bömböl a zene, kalapálnak, a másik oldalon a hülyegyerek vonyít kint a kertben mint akit nyúznak, a tesója veri szét a kerti zuhany bádoghordóját valami vassal, olyan hangzavar van,hogy el sem hinnétek.

Alszik.

Majd jön egy motor ami tök halk, arra fog felébredni:-))

2012. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Jaj nem utolsó voltam..hanem a flexes.
2012. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

"De a tejes autó valahogy mindig mielőttünk áll meg és 10 percig egyfolytában nyomja a zenét. "

Menny oda hozzá és kérd meg mennyen egy kicsit arrébb. Lehet neki is van gyereke és megfogja érteni. De néma embernek az Anya sem érti a szavát.

2012. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Ha 10 percig nyomatja a ház előtt a tejes autó akkor szólj neki, hogy guruljon arrébb.

Nálunk a famalifrostos áll meg a kapuban és itt zenebonál. Ha alszik a gyerek kimegyek és megkérem, hogy haladjon tovább, mert betömöm a zenélőjét:-)

2012. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, elég nagy vita is volt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Ez jó: betömöm a zenélőjét.

Képzeljétek már többször is szóltam neki, és ugyanúgy előttünk áll meg, mert a szembe szomszédom törzsvevő.

gy hát ne tudok mit tenni, próbálom olyankor lefektetni amikor már elmegy, de sajnos hol hamarabb hol később jön.

Ez van, a lényeg hogy rühellem.

Különben Kiskunmajsán van a zenélő tejes autó.

2012. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nyékládházán is van bőgös tejesautó :-))
2012. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

17-esnek!

Hát azért még ott nem tartok hogy megdobáljam a tejes autót, de talán műanyagpoharakkal merném csak!:)

2012. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!