Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon rosszul tezsem?

Nagyon rosszul tezsem?

Figyelt kérdés

2 éve s lányomnak nagyon ritkan veszek gyerekjoghurtot kap helyett normál gyümölcs joghurtot és aktivia joghurtot

ezzel kárt tezsek neki? muszáj venni danonino és egyéb minimaxos cuccot?


2012. szept. 4. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

?????? Eszembe sem jutott, hogy az utóbbiakat adjam neki. Az én Fiam is gyümis/kekszes... jogit kap, meg az általa imádott citromos aktíviát. Lassan Ő is 2 éves lesz, de danoninót például még nem evett soha.

Ez szerintem csak reklámfogás, hogy a gyerekeknek ez kell/ez a jobb nekik stb...

De ez csak az én véleményem.

:) További szép napot! :)

2012. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogy, ő már nem baba. Tökéletes az activia, nem kell danonino, az amúgy is csak egy műanyag vacak.
2012. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem. Én nem veszek ilyeneket, mert aránytalanul drágábbak, és sajnos a gyerekeknek készített termékek is tele vannak méreganyagokkal. Gondolok pl. azokra a joghurtba szórható kis színes golyókra, vagy az aszpartámmal teli krémtúrókra. Nem kapok sikítófrászt, ha néha kapnak és esznek is ilyet, de célirányosan mi sem választjuk.
2012. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

1 iszonyu drága

2 Megkostoltam és lisztes

3 kicsi is 3mal lakna jol


szoval én ugy vélem nem éri meg az árát de kiváncsi voltam ti mit vezstek

2012. szept. 4. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el az első kettő is ugyanolyan sz@r, mint az utolsó kettő. Egyik sem látott gyümölcsöt és teli van olyan dolgokkal, amire még egy felnőttnek sincs szüksége. Egye aki kitalálta. Max natúr joghurt friss gyümivel összekeverve..na az a jó.


Csak gondolkozz és nézz utána: mennyi a világ összes pl eper vagy málna vagy barack termése és vesd össze mennyi "eredeti gyümölcsből" készült joghurtot készítenek. Nevetni fogsz vagy meglepődni, nem tudom.

A normál gyümölcsjoghurt és az aktívia SEM LÁTOTT GYÜMÖLCSÖT SOHA!!!!!

2012. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan.
2012. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy teszel rosszat, elég nagy már, nem lesz tőle baja. Én egyszer vettem Danoninot a fiamnak 10 hónapos korában. Az volt az utolsó alkalom. Négyet evett meg egy ültő helyében, egyszerűen nem győztem volna anyagilag.

Danon gyümölcsjoghurtot kap, vagy a piacról házi joghurtot, ha van rá lehetőségem. Ezek ízre is jobbak, mint amiket említettél.

Minimaxos cuccok közül csak a varászszívószálat ismerem, azt nem vettem még neki, nem is hiányzik, kap helyette tejet tisztán.

2012. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!