Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig nő ilyen...

Mennyi idős korig nő ilyen gyorsan a gyerekek lába?

Figyelt kérdés
Lányaimnak tavastól mostanáig 2 méretet nőtt a lábuk 2,5 évesek tavasszal 22 lábuk volt,most meg 24-es
2012. szept. 5. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én épp ma lepődtem meg, hogy tavaly ősztől 1 számot nőtt a fiam lába. Tavaly vettem egy 22es és egy 23mas cipőt, 1et fizet, 2t vihet akcióban. Ősszel és tavasz elején hordta a 22est, aztán mikor feltörte már a sarkát, akkor tavasz vége felé már a 23mast hordta. Most próbáltam rá, még mindig jó, úgyhogy szerintem ezt az őszt még kihúzzuk a 23massal.
2012. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiam 28-s lábbal kezdte a nyári szandálját, most 30-es cipő kell.

3,5 éves

2012. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy 3 éves a fiam.
2012. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kamasz fiúk anyukái szoktak még a munkahelyemen panaszkodni.


Nekem 8 és 10 évesek a lányok, néha úgy érzem mintha százlábúakat nevelnék, mert állandóan cipő kell.... A nagyobbnak 35-ös a lába, de az egyik helyen egy fajta szandiból jó volt neki a 36-os felnőtt változat!!!

2012. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szeritnem ez egyén függő, barátnőméknél 3 gyerek van, már az elsőcipővel is kihúztak egy szezont. Én fiam 16 hónapos most kell új szandit meg cipőt vennek 3szor április óta mert kinőtte. Most veszünk 24-est.
2012. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a két évesen most cserélek másodjára cipőt egy éven belül, a középső gyermekkel is hasonlóan, ő 3,5 éves. A nagy fiamnak 15 éves koráig nőtt, persze kisgyermekkorban rohamosan, később ahogy idősebb lett, egyre lassabban. 15 évesen 43-as volt a lába, na akkor rémültem meg, de hála Istennek megállt neki, már két éve 43-as cipőt veszünk.
2012. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek: érdekes, az én lányomnak is egy évig 23-as volt a lába, tavasztól mostanáig meg 25-26-osra nőtt. Ilyen ütemben nem nőhet örökké, mert mire elsős lesz, 45-ös lenne a lába :)
2012. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3,5 éves lányom van, december óta 27-es a lába, tehát majdnem egy éve. És még mindig bőven jó rá a 27-es cipő...

Tavaly az övé is kb ilyen tempóban nőtt, mint a te lányaidé.

2012. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!