Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, akinek a párja szintén...

Van, akinek a párja szintén reggel 7-től este 7-ig dolgozik?

Figyelt kérdés

... miközben anya egyedül van a kis(1-2 éves, még nem bölcsis) gyerekkel otthon?

Van így értelme a családnak, ha a gyerek alig látja az apját?



2012. szept. 10. 22:48
1 2
 1/18 Faff0529 ***** válasza:
100%

szia


az én férjem reggel fél6-kor megy el itthonról és este fél 7-re ér haza.

Ezért is nálunk eléggé kitolódott a fürdetés /kb. 9óra, fél 10/ a vacsi /10 körül/ és az alvás... Most még lehet így, mert 7 hós a kisfiunk, de később gondban leszünk, ha 8 körül altatni kell, mert akkor tényleg baromi keveset látja az apját. Igaz, nekünk az nagy könnyebbség,h heti egy napot általában itthonról dolgozik...

Nos,h van-e értelme... Nyilván, csak akkor azt az időt, amit együtt tudtok tölteni, jól ki kell használni. Kell csinálni apa-gyerek programot is ha ez minden este a közös esti mese, az is jó, csak legyen. kitartás!

2012. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Babeli Zurzavar ***** válasza:
fel9kor indul es 11, ejfel korul er haza. van ertelme. imadjak egymast. en meg imadom mindkettojuket,annak ellenere hogy piszok nehez...most azert dolgozik ilyen utemben hogy talan egyszer ne kelljen ennyit.
2012. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért csak van szabadnapja... Nem?
2012. szept. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az én párom most ment el, este 7ig dolgozik, holnap meg szintén reggel 7-re megy, csak épp nem estig, hanem 24 órás szolgálatba. 3 éves a fiunk, tényleg alig látjuk. De hogy van-e értelme? Persze, hogy van. Értünk dolgozik ennyit, és így még értékesebb az a kis idő amit együtt tölthetünk. Sajnos ez van, ez a megfeszített tempó.
2012. szept. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az én férjem 11-kor megy és hajnal 2-kor jön haza. Reggel 10-ig alszik,szóval ha nem érünk időben haza a boltból nem is látjuk. :(

Sajna ilyen a vendéglátás,de vannak szabadnapjai és akkor bepótoljuk. Persze,hogy van értelme a családnak! Nem ezen múlik,hidd el!

2012. szept. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a férjem külföldöm dolgozik. 2 hete volt az esküvőnk, 1 hét nászút hármasban, aztán múlt hétfő reggel óta nem is láttuk, mert szombaton és vasárnap is dolgozott. általában szombat estétől vasárnap estig vagyunk együtt. nagyon nehéz, a férjem ettől totál depressziós, a gyermekünk 4 éves, megszokta, de hiányzik neki az apja.most szeretnénk váltani, h itthon dolgozzon ő is, én is, csak a mai helyzetben nem könnyű munkát találni sajnos.
2012. szept. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

8tol este fél 7 hétuig dolgozika párom nehéz

kezdettől fogva lényegében mindne én csinalok fözök mosok taakritok etetek fürdetek és alatatok ő szinte semmit nem csinal

16 hetes terhes vagyok két gyerekkel ugyanez lesz elöbb nem fog hazajönni és ugy vélem ennél többet ugy sem segit

néha én iselgondolkodtam ezen a kérdésen

lehetcsak magamnak szültem szülök gyereket

2012. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

11Tol ejfelig, egyig dolgozik a ferjem.Reggel 10 kor indul es este egy fele jon haza, attol fugg mikor zar az etterem, volt, hogy negyre ert haza.Egy heten hat napot dolgozik igy, szoval ha latjuk akkor is alszik.

Egy gyermekunk van, nagyon hianyzik neki az apja.Tobb gyermeket nem tervezunk, en is vendeglatos vagyok nem tudom hogy oldom majd meg a felugyeletet.

2012. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Tudjátok, azért gondolkodom én is el ezen sokszor, mert persze, értünk dolgozik, meg azért, hogy később ne kelljen annyit dolgozni, ... na de: amikor - később - amikor ő már jobban ráér és foglalkozna a gyerekkel, de a gyerek addigra tinédzser lesz és mindenre vágyik, csak nem a "cikis" szüleire, akkor már sokat ér az idejével...

Szóval, nehogy félreértsetek. Csak hát a gyerek nő... és éppen amikor elkezdi megismerni a világot, elkezd mozogni, járni, beszélni. Ezernyi kérdése van, minden érdekli, éppen akkor nincs vele az apja...

2012. szept. 11. 09:01
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom überelni a külföldi munkavállaló kollégát, de ...

Én Budapesten dolgozom és élek hétköznap. A nejem egyedül neveli a 3 gyermeket (4, 6, 9 évesek) egy faluban, 200 km-re .

Volt egy időszak, hogy haza tudtam menni minden hétvégén (betegségemnek köszönhetően nyugdíjas voltam), de most már ennek vége van (hál' Istennek!), de most már drágább a hazaút, így csak 2-3 hetente futja az időből. A kapcsolattal nincs gond, sem a házastársam, sem a gyerekek felé ... inkább csak az zavar, hogy távol vannak a világtól. Ha már annyit sikerül elérnem ebben az évben, hogy újra itt legyünk, akkor már könnyebb lesz. Most a nejem megszakad, én meg elfoglalom magam délutánonként és próbálok mindent odavinni, ami ott NEM KAPHATÓ. 2,5 éve csináljuk, lassan elegem van belőle! ...


42/F

2012. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!