Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van, hogy a gyermekeknek...

Krisztivan kérdése:

Miért van, hogy a gyermekeknek kakaót vagy karamellát adnak reggel-este? A sima tejjel mi a "gond"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Semmi gond nincs a tejjel. Csak a kaakót vagy a karamellt jobban szeretik a gyerekek,és táplálóbb is így.
2012. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
semmi, csak éppen azt nem issza meg :)
2012. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányaim reggel kapnak csak kakaót,mert különben is nehezen tudnak kakálni ,ha este meg reggel kapnának!Nálunk házi tehén tej van és este vagy cukros tejet,vagy sima tejcsit kapnak.:))
2012. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

mivel reggel nem tudnak reggelizni / egyszerűen olyan korán nem megy nekik

kötelező 1 pohár kakaó/karamell/kávé/epres tej vagy sima tej

legalább ennyit egyenek suli előtt


este nincs kakaó egyebek max tea víz gyümilé szörp

és ha édeset esznek akkor csak tej van hozzá pl nutellás kenyér édes péksüti stb....


szeretik a sima tejet is nincs gond vele de ha mindig az van elunják ahogy a kakaót is :-))

2012. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele, uncsi egy idő után, ezért én is váltogatom egyik reggel ez másik nap az stb.
2012. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lányom például jobban megissza a kakaót. Konkrétan az egész pohárral megissza. A tejet csak kortyolgatja. Váltogatni szoktam de azért amikor azt látom, hogy a tejből még a fele megvan, a kakaót meg egyben lehúzza, akkor nyilván megvan a válasz, hogy melyikkel fogom kínálni.
2012. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Kiskoromban utáltam a tejet. Kakaó- és karamellástej-fan voltam. Most is csak azért iszom tejet, mert fogyaszt xd.
2012. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem issza meg a tejet. Nem tudom mi az oka, pedig mikor bevezettem neki 1 éves korában, akkor szerette, nem volt gond vele. De kb másfél-2 éves kora óta (novemberben lesz 3 éves) nem issza meg egyszerűen, akármit csinálok vagy mondok neki. Azóta csak a kakaót issza, de azt rengeteget. Van, hogy napi 1l!-t is megiszik. Sőt, ha látja hogy készítés előtt a tejet beleöntöm a pohárba, akkor már mondja hogy nem kérek tejet. És én mondom neki, hogy de ebből kakaó lesz, és hiába utána látja hogy az tényleg kakaó, nem issza meg. Remélem azért majd elhagyja ezt a szokását, hogy nem issza meg a tejet.
2012. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is csak a kakaót issza meg.

Néha kér tejet, ha látja, hogy az apja is issza, de napi szinten reggel és este csak a kakaó. 3 decibe teszek 1 kanállal, nincs ezzel semmi gond.

2012. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon ritka, hogy kakaót kap, karamellát pedig még sosem csináltam. Viszont a tejet imádja. Persze nem tiltjuk a kakaótól, csak egyszerűen általában nem kér, szereti a tejet. Ennek én örülök, mert felesleges kalóriának tartom a kakaót/karamellát.
2012. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!