Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akiknek a gyermekük nem marad el senkivel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
2 és fél éves fiu.
2012. szept. 14. 14:08
 2/4 anonim ***** válasza:

van a lányom a családon belül még okés a doog de ha más vigyáz rá és orvosi rendelö közelébe van akkor sir üvölt hogy anya

2 éves lány

2012. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kb 3 éves koráig. emiatt maradt ki a kiscsoport is, nem maradt meg az oviban. aztán ráhagytam mamákra, papára, rájôtt, h nem rossz ez, mégha eleinte sírdogált is. aztán elmentem szorakozni, 1-2 orára, elôtte szoltam neki, tudta pontosan, mikor megyek és jôvôk. 4 éves korára semmi baja, a szomszéd csajszival és elvan, ha arrol van szo. és már oviba is szeret járni.
2012. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez bizony nem egyedi eset. Lassan idővel, óvatos szoktatással meg lehet oldani. Csak veled érzi biztonságban magát.Eleinte úgy a jó, ha együtt vagytok hármasban azzal, akire majd hagyni tudod. Aztán később kettesben hagyod őket egy-két percre, szólsz, hogy kimész valamiért. Aztán később hosszabb időre, mondjuk lemész a boltba. És így lassacskán, de nem erőszakkal és mindig tudja, hogy hol vagy és mikor jössz!
2012. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!