Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap alszik először az...

Holnap alszik először az oviba a fiam, és én már most szenvedek. Még senkinél és senkivel nem aludt. Hogy fogja viselni?

Figyelt kérdés
mielött írnátok,hogy nem igy kelett volna szoktatni,nos 2,5-évig tök egyedül eladudt,egy percwet nem kelett vele lennem,aztán jött a kiságy undor,a szeparácios félelem,és a mindentől való félelem,és nem aldut el egyedül,most elalszik,de még ssoem aludt mással,és holnap az oviba fog laudni,szerintem végigbőgi az egészet,már felkészítettem az ovőnőt,hogy ez bizony nem lesz egyszerű.és sokat beszélgettem kisfiammal is erről,elvileg nincs ellene,de tudom mire oda kerül,hogy le kell feküdni,eltörik a mécses,volt másnak is akinek az alvás jelentett nagy problémát?
2012. febr. 12. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod az egészet. A legtöbb gyerek oviban egész máshogy reagál a dolgokra, mint otthon. Ha látja, hogy a többiek lefekszenek aludni, akkor ö is azt fogja tenni, mert ez "ovis", és valószinüleg pillanatokon belül elalszik. Az egyetlen, ami megakadályozhatná, ha te elöre túl sokat gyözködöd, hogy nem kell félni meg hasonlók.

Várd ki, hogy mi lesz, elöre ne idegeld magad.

2012. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is ebben bízok,áá nem mondogatom neki hogy nem kell félni meg hasonlók,hanem hogy milyen jó lesz,meg verdás ágyneműje van,meg mesél az ovónéni én meg megyek érte felébredt.most nincs ellene,de amikor este nem vagyok otthon az apjának se engedi hogy lefektesse.és álomba sirdogálja magát,ezért tartok az ovitól is.
2012. febr. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!