Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire egészsége...

Szerintetek mennyire egészséges, vagy egészségtelen a nesquik gabonapelyhek? Eszik a Ti gyereketek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém eszi, időnként reggelire.
2012. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hétvégén kapják reggelire. 3 és 5 évesek,most kezdtem adni nekik. semmilyen édességet nem esznek,csak ezt,túró rudit,krémtúrót.
2012. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3-4 havonta kaőp egy egy dobozzal de nem ártalmas ugy vélem ha csak azt nem kapja éjjel nappal

én most már venni fogok ilyet vagy hasonlót mert alig eszik reggelit ezt legalább hajlandó megenni és akkor a reggeli kipipálva

ha ártalmas lenne betiltanák

2012. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uzsira kapja néha, nem rendszeresen. Én natúr yoghurttal szoktam leönteni, mert annak kellemesen savanykás az íze és utána még gyümölcsöt is kap.

Ha csak alkalomadtán eszik és nem éjjel-nappal, akkor nem ártalmas!

2012. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is vettem a gyerekeimnek ,mert a kicsi vashiányos és azt hallottam, hogy valakinek doki javasolta, mert sok hozzáadott vas van benne. A nagyobbik gyerekem és a férjem imádják( ők nem vashiányosak), de a kicsi nem eszi, csak a tejet issza le róla.

Egyébként ha csak hetente párszor kapja nem egészségtelen. Olyan, mintha kakaót inna mondjuk kiflivel: gabona, tej, kakaó

Bár én is jobban szeretném, ha inkább a sima corn flakes-t ennék. De még abban is van cukor, szóval az se teljesen egészséges.

2012. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egészségesnek biztosan nem mondanám... sok cukor van benne meg egy csomó adalék (színezék, tartósító...) de a kölkök szeretik.
2012. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!