Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vennétek ebben a helyzetben...

Ti vennétek ebben a helyzetben még tápszert a kicsinek vagy maradjon a teljes bolti tej?

Figyelt kérdés
2 éves múlt júniusban. Kb. 3 hete kezdtem neki reggelre a bolti tejet adni (3,5-set) próbából, hogy jobban-e izlik neki és nem lesz-e gond. Ugyanis a tápszert már nem akarta meginni 120-at alig tudtam belekönyörögni. Először a bolti is mintha fura lett volna neki, de most már 180-at bedudálja. Igy most elfogyott a tápink és este is pár napja ezt adtam neki. Szerettem volna ha 3 évig tápizik mivel nagy az allergia veszélye (tesók, apa), de hát mint irtam nem kell neki. Szerintetek vegyek neki tápit még, vagy maradhat a bolti tej?
2012. szept. 21. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

tápit:agyvérzést kapok a szótól

szerintem bolti tej,mert lassan ovis lesz,és ott már nem lesz tápszer

2012. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell tápszer, ha nagy az allargia, akkor ne adj tejet sem.
2012. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bolti tejjel csinálnám tovább.
2012. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Off: Kedves 2. válaszoló, akkor mit adjon neki, ha se a tápszert, se a tejet nem javaslod?
2012. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!