Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más kicsi is így ordít? 18...

Más kicsi is így ordít? 18 hós baba, ha megyünk tanácsadásra ahogy átlépjük a küszöböt míg ki nem jövünk ordít? Havonta kell mennünk mert az orvos szerint kicsi a súlya, bár attól nem lesz nagyobb, hogy ő leméri.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek szerintem minden teljesen rendben, feleslegesen teszem ki a gyereket ilyen ordításnak. Hihetetlen mit működik, szinte sokkos állapotba kerül.

2012. szept. 21. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora a gyereked?
2012. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél mérleget és mérd otthon! Én fél éves kora óta nem vittem tanácsadásra, a doki mondta, ha van mérlegem, ne vigyem, csak ha beteg!
2012. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18 hós, 9 kg volt legutóbb 81 cm. A percentilis görbe a normális alatt van minimálisan. 2300- al született.

Én nem akarom vinni ő ragaszkodik hozzá, mert szerinte alulfejlett.

És mindezt a táblázatból tudja.

2012. szept. 21. 13:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Ránézésre teljesen oké, okos is, beszél már. Ezt azért írom mert szerinte szellemi lemaradása lesz így, ha nem fejlődik.
2012. szept. 21. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem küldd tovább szakrendelésre? Endokrinológia, gastroenterológia, vérvétel, vizeletvizsgálat......??????
2012. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért nem küld tovább. Az én lányom 12 hónaposan 9 kiló, a dokim szerint kevés, és most fog kiderülni, hogy kell e mennünk vérvételre. Megjegyzem, nem kevés... Csak a hülye táblázatuk. Fél éves kora után mi sem jártunk tanácsadásra, kaptunk egy mérleget, bemondtam minden hónapban a védőnőnek a lányom súlyát és az elég volt. Most lesz október elején 1 éves, így mostkell mennünk (de ezt úgyis tudod:-)).
2012. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi jártuk gasztroenterologiara mert alapból tehéntejallergiás, ott volt többször vérvételen. Makk egészséges csak még mindig inkább szopizni szeret mint enni. Csak azt nem értem miért kell ordítani mikor átlepjük a küszöböt az orvosnál?

A tiéd nem kevés 1 évesen 9 kilósan.

Én tudom, hogy semmi baja, de ha nem eszik azon mit lehet kivizsgálni?

De nem is erre vonatkozott a kérdésem, hanem az ordításra. Lehet rosszul fogalmaztam.:(

2012. szept. 24. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!