Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves lányomnak fáj a foga...

Két éves lányomnak fáj a foga vagy inye nem is tudom se törés se folt vagy lyuk nincs rajta szerintem nöl a a hátsó foa azt érzi és annyira nyügli volt? (

Figyelt kérdés
mivel em volt vibrucol kúpom) adtam neki egy minimális fájdalomcsillapító Nurofen szuszpenziót. nem baj? hétfön vezsek Kúpot hogy legyen az is de ez a megoldás helyén valo volt?
2012. szept. 22. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakran szoktak adni Nurofent azoknak a kicsiknek akiknek fáj a fogzás. Lehet, hogy nő az egyik foga, és tolja kicsit a többit is. Míg nincs kint az összes foguk, a kicsiknek a fogsora elég rendezetlen. Ahogy sorban jönnek a fogacskák, a már meglévők beállnak a rendeltetési helyükre. Ez fájhat neki. Vagy csak egyszerűen maga az a folyamat fáj, ahogy szakad át az íny. Nem sértette meg esetleg valamivel az ínyét? Nem evett túl sok savanyú dolgot mostanában? A fiamnak volt olyan időszaka, mikor a savanyúnál is savanyúbb almákat falta, napi 2-3-t. Akkor észrevettem, hogy a túl hidegre, vagy túl melegre érzékenyebbek voltak a fogai. Aztán, hogy lecsengett ez a korszak, az érzékenység is elmúlt.
2012. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem semmi olyat nem vett a lányom am se hideget se meleget se savanyú se cukros vackot nem tudom felül az őrlő nöl lehet rosszul érzi hogy nem az alsó állkapocsnál fáj? vagy lehet alul is nöl neki de azt én még nem nagyon látom
2012. szept. 22. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!