Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti parotoknal is volt...

A ti parotoknal is volt ilyen, vagy nalunk lett valami nagyon elrontva? Gyerekhez valo hozzaallas? En reagalom tul?

Figyelt kérdés
mikor az elso babank megszuletett,minden szuper volt,mondhatni parom igazi mintaapa modjara,keres nelkul,barmit megcsinalt a gyerekkel kapcsolatban. Most varjuk a 2. babankat,4 honapos terhes vagyok. hetek ota egyaltalan SEMMIT nem segit (az esti furdetest kiveve,az szules ota az O reszortja :)) a gyerek korul,pedig annyiszor megkertem mar szepen es csunyan is,amikor kiborult a bili. Arra hivatkozik,hogy faradt,amivel nem is lenne gond,de lassuk a sok het alatt miert nem piheni ki magat? delutan 2-kor vegez a meloval,elmegy a hobbijanak elni heti 3x bo 1 orat,utana hazajon es annyi. Ujabban olyan szovegek jonnek,hogy dehat O keresi a penzt..ezelott nem volt ilyen. nem tudom mar hogy ertessem meg vele.hogy nem errol szol ez az egesz? felreertes ne essek,nem azt akarom,hogy mindent vallaljon magara,csak annyit,hogy a gyerek is erezze,hogy apa foglalkozik egy kicsit vele. egyedul vagyunk,messze a csaladtol,tehat masra nem szamithatunk. most is a sirogorcs kerulget,mar nem tudom hogyan hassak ra.
2012. szept. 23. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
detto ugyanez a helyzet de nálunk még a fürdetésért is könyörögni kell 2 éve s alányom és 18 hetes vagyok. elrontottam azzal hogy én csinalok mindent !!!éö neki meg nem kel és most már nem is ugrálhatok emiatt
2012. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
UI: ugyanzt mondja mint a te párod. ö keresi a pénzt ő fáradt te meg egész nap itthon vagy és az a dolgod hogy minden t megcsinalj
2012. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem reagálod túl. Ő napi 8 órában dolgozik, Te 24-ben. Akkor mért akart babát? És miért is jön a második?
2012. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
MInteh én írtam volna terhesen. Én mondtam már félidőnél hogy ennek jó vége nem lesz, nem is lett az utolsó 3 hónapot kórházban töltöttem akkor átértékelt néhány dolgot. Már 5 hós a kicsi de apa visszafejlődött és a legjobb hogy a kicsivel fele annyit sem törődik mint anno a naggyal.
2012. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Még valami - én írtam a 3-at. Ha ő úgy véli, hogy ő keres, kérdezd meg tőle, hogy akkor ha visszamész dolgozni, onnantól kezdve felvesz-e bejárónőt és dadust?
2012. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen igaz mondás, az élet minden területére igaz: Azt lehet megcsinálni veled, amit TE magad hagysz. Ha így viselkedik azért van, mert hagyod. Itt nem kérlelni kell, meg nem a lelkére beszélni. Leültetni és közölni vele az elvárásaidat, amit mint férfival és mint apával szemben támasztasz. Ha tetszik, alkalmazkodik, ha nem, akkor meg kell adni azt az opciót is. Te ezt VÁROD EL tőle! A férfiaknak egyenes beszéd kell, nem "hatni a lelkére". Az csak mismásolás, fel sem fogja, neked mennyire fontos a téma. Korrekten, egyenesen, tömören és röviden, de határozottan! Nem kell veszekedni, de egyértelműnek kell lenni! Meg lesz az eredménye!
2012. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Na nálam mindent meg csinál mert én ugatok mint Bea asszony :-)))))))))
2012. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem azzal van itt a baj,hogy csak szepen szolok,csak ugyebar nem vitaval kezd az ember.. :/ Ugatni is ugattam eleget,akkor azt mondja,tobbet fog segiteni,de eltelik nehany nap es semmi valtozas,akkor jon a vita stb. Aztan persze en vagyok a szemet,hogy miket mondok neki meg hogy beszelek vele. Ezelott sosem hallottam tole, hogy o dolgozik meg penzt keres (igaz nem a fejemhez vagja,csak amikor ez a tema feljon,ezzel takarozik felig viccesen..) A haztartasban szo nelkul besegit,de annyiszor volt ebbol is vita,miutan 50 x szepen elmondtam,hogy en szeretnem megcsinalni a hazimunkat,addig figyeljen kicsit a gyerekre...nem... inkabb gyorsan nekiall mosogatni stb...
2012. szept. 23. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én eléggé úgy látom, a férjednek elege lett az egész "családosdiból". Az a legnagyobb probléma, hogy mint látod, hiába mondod neki szépen, csúnyán, csak visszatér ahhoz, hogy nem foglalkozik a gyerekkel. Állítsd kész tények elé, hogy ennek az lesz a vége, hogy elköltözöl a gyerekkel (bár nem tudom van-e hely, ahová mehetnél), emberelje meg magát. Esetleg kis időre el is költözhetsz (ha tudsz, szüleidhez pl.) hogy akkor gondolkodjon el az egészen. Sajnos tipikusan azokat a tüneteket mutatja, hogy neki elege lett. Sok sikert!
2012. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!