Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek be vigyük magunkka...

Szerintetek be vigyük magunkkal 3éves lányunkat az uh vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Jön a kistesó,a doki messze van,tehát megyünk mind a 3-an.csak nem tudom hogy hogyan reagálna a lányunk,valaki járt már így?

Lenne ki vigyázzon rá.


2012. okt. 1. 06:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem vonjátok be ezzel is a kistesó várásába. Én bevinném.
2012. okt. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én kislányom is 3 éves. Hüvelyire az elején nem viszem be, utána szeretném, mert nagyon várja a (második! :-)) kistesót.


12 hetes vagyok

2012. okt. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm is bevitte,de mivel nem látott semmit igy csak idegesítette a dolog,nem értette,igy nem azt a célt érték el amit szerettek volna, a 4 d uh már igen,ott már látszott a tesó.
2012. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én minden vizsgálatra vittem magammal az akkor 2,5 éves lányomat.

Egész egyszerűen a férjem állandóan dolgozott, nem akartam/tudtam másra hagyni, és a férjem szabijait nem akartam erre felhasználni, hogy orvoshoz menjünk.

A lányommal sosem volt gond, mindig odahúztam magam mellé egy széket, így nem látta még hüvelyinél sem pontosan, hogy mi történik, de azt tudta, hogy a punimat is megvizsgálja a dr. :)

Neki ez már legalább természetes, ha egyszer oda kerül, nem fog nagyon vonakodni tőle.

2012. okt. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor be fogom vinni,ha nem tetszik neki max kiviszi apa:)
2012. okt. 1. 07:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor 2,5 volt és ő is mindig bejött ( de csak a hasi UH-ra). Nagyon tetszett neki. Persze ő sem látott semmit csak a "szívdobogást" élvezte. Azóta is emlegeti, már 5 éves.
2012. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Enyém 2 éves volt, mikor terhes lettem a kicsivel, jött velem minden vizsgáltra, soha nem volt gond vele. Nagyon élvezete az újdonságot, persze semmit nem értett belőle, de mindig elmondtuk neki, hogy ott a kistesó. Később mikor már nagy volt a pocakom, akkor érthetőbb lett számára is a dolog. nem bántam meg, hogy ő is kivette a részét a babavárásból.
2012. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

most ezért ne hordjatok le.

csak aztán legyen szívhang is......mert mi van ha nincs

igen pozitív hozzáállás meg miért lenne baj,de ugye az éremnek két oldala van.

2012. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Szerintem akkor ennyi erővel soha ne maradjon a terhes kismama kettesben a nagyobbik gyerekével, mert mi van ha elvetél,görcsöl, elfolyik a magzatvíz stb. Ez akár otthon is megtörténhet, nem kell hozzá ultrahang vizsgálóban lenni.

Nyilván ha ilyen rossz dolog történik akkor nem szerencsés, ha éppen jelen van a tesó. De azért nem ez az általános. Persze, ha felmerül a gyanú, hogy valami nem stimmel, akkor jobb, ha nem megy be a tesó.

2012. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én csak azért írtam mert,ha épp rosszul leszel azt te érzékeled és már nagyjából sejted mikor érzed az uh. meg olyan hogy lefekszel rádteszi a zselét és máris hallod de ha épp nem hallod na akkor a te sokkod plusz a tesóé mert nem érti anya miért lett ilyen hirtelen....

de ezt te is tudod mert már volt egypár.

én csak magamból indultam ki mikor egy kicsit tovább tartott megtalálni a várt hangot hát ha ott lett volna a lányom..... nem akarlak megijeszteni de az sem jó ha homokba dugod a fejed és csak a jót hallod megmert mikor beüt a rossz akkor csak azt kérdezgeted ezt miért nem mesélte senki...

boldog babavárást és könnyű szülést kívánok.

2012. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!