Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jol csináltam? Van értelme...

Jol csináltam? Van értelme jut valami tápanyag hasába?

Figyelt kérdés

föztem sárgarépa és sütök főzeléket naná hogy nem ette meg(mandulagyulladása van még csak meg se kóstolta)

bepöcentem ezen tettem hozzá burgonyát öntöttem hozzá egy kis öszilevelt és vizzel az egészet és odattam(szürön áteresztettem nagyon kevés rost maradt fent) és ugy adtam oda na igy meg megitta


2012. okt. 3. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha beteg, az a lényeg, hogy igyon. Majd bepótolja az evést, ha jobban lesz! Nem szabad ezen bepöccenni (tudom, mondani könnyű...) Kicsit csodálom, hogy hogy a fent leírt anyagot megitta :) de hát ilyenek a gyerekek...
2012. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D "pepöccentem mert 2 napja csak folyadékon él gondoltam ÉN csak megezsi hisz milyen édes na de még csak meg se kostolta
2012. okt. 3. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

én ilyenkor kölesgolyót nyomok a kezébe, azt szinte mindig megeszi

vagy állatfigurás ht kekszet

2012. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia...jól csináltad sztem...fáj neki,így nem is fog enni.Inni viszont kell és ha teheted csinálj még neki ilyet...vitamin és tápanyag így is megy neki...ha jobban lesz biztos éhes lesz és enni kér.Addigis igyon.

Jobbulást a picinek!

(én 3évesen mandulaműtéten estem át.Anyu mesélte,h napokig nem ettem csak krémtúrót)

2012. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne pöccenj be azon, hogy nem eszik, fáj neki a nyelés. tökéletes így is, bár egyszerűbb ha kapásból ivólének csinálod meg :D


én ilyenkor zsákszámra veszem a ropit meg a kekszet és ahogy jön-megy mindig dugom a kezébe, majszolgat egész nap :) de főtt ételt enyém se eszik ilyenkor, nem is izgat, az a lényeg, hogy igyon!

2012. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Főzz neki krémleveseket: brokkoli-, karfiol-, sajt- és a sütőtökkrémleves nálunk mindig bejön, de jó a paradicsom is. Nem kell leszürni, szívószállal hátha megissza, ha már kanállal nem akarja. Így leszűrve sok tápanyag nem került be. Kb olyan, mintha Kubut inna. De az is jobb, mint a semmi.
2012. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!