Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék, ha nem szeret a...

Mit tehetnék, ha nem szeret a lányom? Egyszerűen nem tudom megnyugtatni. El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

A lányom másfél éves. Most már több mint egy hete folyik az orra meg köhög is. Az orrszívást gyűlöli, még akkor is üvölt, visít, ha ő kéri, hogy szívjuk ki. Éjjelente rémálmok gyötrik, folyton azt üvölti, hogy vége, vége, bánt. Ugyanúgy kiabál, mint orrszívásnál.

Ma este van a mélypont. Bemegyek hozzá, próbálom megnyugtatni, de elzavar, ordít, hogy menjek el onnan. Nem vehetem fel, nem simogathatom, hozzá sem érhetek.

Áthoztam magam mellé, de itt csak sírt, igy vissza akar menni. Már majdnem egy hete nem alszunk, nem bírom már idegileg.

Mit tegyek, hogy hagyja magát megnyugtatni? Hogyan érjem el nála, hogy ne én legyek az első számú közellenség?!


2012. okt. 7. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Milyen a kapcsolat az apával

Az ő megerősitése fontos ha a gyerek eltaszit apuka álljon melléd fogja a kezd és mondjon rólad pozitív dolgokat, anyut mind szeretjük....

Így láttná hogy 1 csapat vagytok nem tud ilyen hisztivel közétek állni.

2012. okt. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyedül nevelem.
2012. okt. 7. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül azért van mert nem szeret.Ha fiamnak rémálma van mi sem tudjuk nyugtatni.Egyszerűen elzavar, rúg, harap kiabál.Nem csak engem, az apját is.Sok egyéb esetben sem hagyja magát vigasztalni.

Ők egyszerűen ilyenek szerintem hogy inkább egyedül szeretik magukat kisírni, őrjöngeni ha valami félelem, vagy bántalom éri.

Ha amúgy amikor nincs baja, játszotok, megölel, megpuszil akkor nincs ott semmi gond.


Most mi is betegek vagyunk.Ha a gyogyszert akarom neki beadni, vagy az orrát akarom törölni úgy ordít segítségért mintha megakarnám ölni, de miután megnyugszik el is felejti a dolgot.

2012. okt. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alváskor polcold fel a fejét, tedd magas párnára, hogy ne csorogjon hátra neki a váladék.

Antibiotikumot nem szedett mostanában? Mert ha igen, akkor adni kell neki probiotikumot is immunerősítőnek.

2012. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
voroshagymat darabolj ossze es tedd a szobajaba. nalunk ez bevalt es nincs szukseg orrszivora se orrspray se semmi. ha nagyon tele van akkor en a szammal szivom le. bekapom az orrat mintha jatszanek vele es jo erosen leszivom. ha a szamba is megy? istenem,kikopom es kesz! sose szivattam az orrat egyiknek sem. en voltam az orrszivo. meg a kakit is kiszivnam belole ha arra lenne szukseg! [link]
2012. okt. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az utolsó válasz remélem nem komoly hanem csak valami vicc.....
2012. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
HHAHAAH utolsón nagyon nevetek :D
2013. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!