Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » H tudom külön alvásra szoktatn...

H tudom külön alvásra szoktatni a lányom?

Figyelt kérdés
4,5éves köztünk alszik el mikor elaludt viszem a szobájába h tudnám rávenni h az ő szobájába aludjon el?!

2012. okt. 11. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

szerintem elég nagy hogyha elmagyarázod neki ott kell aludnia ott is maradjon és aludjon

mert ha ezt egy két évessel csinálod meg az még oké de közel 5 évesnél ez nem maradhat fent

2012. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

magyarázd el neki hogy már nagylány

olvass neki mesét legyen rituálé a lefekvés körül ha van kedvenc alvós játék a sorrend hogy fogmosás után puszi a tesónak ha van apának és ne sírva menjen ágyba.


nyugodt körülmény megteremtése is fontos legyen sötét de fény szürődjön be hogy ha megébred se veszítse el a tájékozódását stb.

2012. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyeteértek az előttem irókkal, viszont én ugy csináltam, hogy bementem vele, az ágyába bujtam mellé, először ott maradtam mig elaludt, majd fokozatosan kevesebbet..félálomban, aztán csak betakarni mentem, és egyedül aludt el. Ölelte a maciját, és reggelig aludt!
2012. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi betettünk egy fokozatot: velünk aludt, majd 4 évesen az ágyát betettük a franciaágy mellé, most kb fél éve ott alszik, de már egyre többet kérdezgeti, hogy mikor kapják meg az emeleteságyukat (tesó a gyerekszobában alszik), mert ő már nagyfiú és ott akar aludni.
2012. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!