Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan használjuk az Elocom...

Hogyan használjuk az Elocom kenőcsöt?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak fitymaszűkületre írta fel a doki, de nincs neki teljesen letapadva, kb. félig feljön a bőr. Húzzam fel neki a bőrt, ameddig lehet és ott kenjem be a ahol már nem jön fel jobban és húzzam rá vissza bőrt? Vagy hogyan? Konkrétan a doki nem mondta el, csak hogy vékonyan kenjem be.
2012. okt. 11. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ahogy leírtad.
2012. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én most hordom a fiam sebészetre,kétszer voltunk,és ha az elkövetkezendő három hétben nem jön fel neki,akkor felhúzzák.nekem azt mondta a doki,hogy a kenőcs önmagában nem elég,"tornáztatni " kell,tehát meg kell feszíteni.hátrahúzod ameddig megy,aztán vékonyan bekened,és többször megmozgatod de úgy,hogy feszüljön
2012. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdezhetek én is?

elocomot keverve kaptátok vagy így magában csak a szteroidot?


én fiamnak 1,5 hónap múlva fogja a doktornénink hátrahúzni, csak picike hiányzik ezért nem írt krémet, mert ez nem fog annyira fájni... szerinte :(

van itthon elocom, talán megpróbálkozunk vele, leírnád hogy mit írtak elő, napi 1x kell kenned? és hány napig?

2012. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AHogy írod lehúzod amíg lehet és ami kint van azt bekened majd vissza rá. A fiamnak teljesen szűk volt egyáoltalán nem lehet hátra húzni a krémtől 2 hét alatt tökéletes lett.
2012. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk a kész 01%-os Elocom krémet írta fel a gyereksebész. Naponta egyszer fürdés után kell használni 4-6 hétig.
2012. okt. 12. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!