Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy aludjon?...

Mit csináljak, hogy aludjon? Ovis alvás gond.

Figyelt kérdés
Fiam egy hónapja kezdte az ovit.Előtte bölcsis volt egy évig.Ott is előfordult,de ritkán,hogy nem aludt.Az oviban egy hónap alatt háromszor aludt délben.Szüksége lenne az alvásra,mert nagyon zizi délután,ha nem alszik.Tegnap is és ma is le kellett fektetnem,ahogy hazaértünk egy órára,mert nem lehet vele bírni,esik össze.Már egész nap görcsben van a gyomrom,hogy megint azzal fogadnak,hogy nem alszik.Pedig próbálnak neki segíteni, melléülnek, simogatják.Itthon 2-3 órát alszik ebéd után.Sokat beszélünk róla,és minden nap megígéri,hogy aludni fog.És mégsem alszik.Pedig már azt is mondtam kínomban,hogy nem járhat majd oviba,ha nem alszik.Szeret oda járni,a gyerekeket és az óvónéniket is szereti.Este nyolckor alszik el,reggel változó,hogy mikor kel,negyed hét és hét óra között.Akkor sem alszik,ha korán kel.Már teljesen ki vagyok készülve idegileg.Még tök jó idő van,és egy délután sem lehet vele sétálni,játszira menni,mert jönni kell haza aludni.

2012. okt. 12. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hihetetlen,de mintha én írtam volna ki ezt a kérdést!

Lányom dettó ugyanez,csak annyi,hogy ő azért többször aludt az oviban.kb 1 héten 2-3 szor alszik.

Ja,meg ő itthon sem pótolja be az alvást...gondolhatod milyen hisztit levág estére...hú..!:(

Már totál kész vagyok!


Van bent neki az oviban valamilyen plüss állatkája amit szeret??

Nekünk az bejött,és azzal alszik!Próbáljátok meg,egy próbát megér!

Üdv!Együtt érző anyuka

2012. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van bent neki egy állat,azzal alszik itthon is.Egyébként én már szóltam az óvó néniknek,hogy szóljanak rá erélyesen,mert az itthon is működik,ha nem akar aludni,de azt meg nem akarják.De így velünk szúrnak ki
2012. okt. 13. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!