Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt akinek a gyereke bepisilt...

Volt akinek a gyereke bepisilt az oviban alvás közben? Nem volt gond belőle?

Figyelt kérdés
Persze nem rendszeresen.Lányom most kezdte az ovit szept. elején és most először fordult elő h bepisilt.
2012. okt. 2. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt gond, vittünk váltóruhát, első időkben mindenkivel előfordul.
2012. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer (ne nevessetek ki :D) bekakiltam oviban. Nagyon kellemetlen volt, hogy az óvónéni mindenki pizsijébe belenézett aztán ott mindenki előtt leszidott, hogy de kis degenerált vagyok (persze szebben fogalmazva) Bennem borzasztó élmény maradt, pedig szobatiszta voltam már, csak ment a hasam :(


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem minden óvónéni toleráns. Ez ember függő :)

2012. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt probléma, az én lányom be is kakkantott egyszer... letisztogatták, adtak rá váltóruhát. Mivel nem volt rendszeres, nem csináltak belőle problémát.
2012. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk igen. És ez jó indok volt az ovonőknek, hogy ne aludjon bent. :S

Egyszer fordult elő, a 3. ottalvós napon!!!

2012. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!