Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fontos, nagyon Ti hogyan...

Fontos, nagyon Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Nem szoktam tanácsot kérni,általában meg oldom ,de ez most más.A pici fiam 3-éves nagyon jó kisfiú .De rászokott a csúnya beszédre,hogyan szoktassam le????????????
2012. okt. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez elég nehéz. Én bevezetném a büntetést miután elbeszélgettem vele, majd utána minden csúnya szóért egy játékot eltennék egy dobozba egy hétre.


Épp ezen gondolkoztam el valamelyik nap. Nekem nem beszélnek csúnyán, én is igyekszem nem káromkodni a jelenlétükben. De valamelyik nap felszálltunk a villamosra, felszállt velünk pár munkás és hangosan beszélgettek. Egy mondat sem volt olyan, amiben ne lett volna az, hogy k..csög, b.zi, g.ci, stb.

2012. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. okt. 13. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk is elkezdte használni a csúnya szavakat, persze nem durván, csak néha. Ez ment kb. 2 hónapig.. hiába szóltunk rá.

Aztán egyszer csak ha hallott egy csúnya szót az mondta "csúnya szó!" és azóta nem beszél csak szépen!


ennyi :))

2012. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy ne vedd figyelembe, vagy kérdezd meg, mit jelent -ha meglepődik azon, hogy nem tudja, talán nem mondja máskor.
2012. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!