Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodába hogy oldjátok meg a...

Óvodába hogy oldjátok meg a ruhák jellel való ellátását?

Figyelt kérdés
Azt mondták az oviban lehet kapni kis címkéket (nekem konkrétan autó kell), amit be lehet varrni. Aztán arra gondoltam nem egyszerűbb, ha filccel a pólókban, nadrágokban alapjáraton levő címkére rárajzolom az autót?? Más is oldotta így meg? Mert én feleslegesnek érzem, hogy az összes ruhájába belevarrjam...
2012. szept. 10. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én alkoholos filccel belerajzoltam. vettem vasalható jeleket is, de egy pár db bevasalása után meguntam :)
2012. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szintén alkoholos filccel a címkére, én is teljesen feleslegesnek éreztem a hímezés/címkevarrogatást.
2012. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én se varrogattam.

alkoholos filcet meg lakkfilcet használtam, két gyerek teljes ruhatárár ezekkel jelöltem, második éve így csinálom, nekem bevált, gyors, egyszerű, olcsó...

2012. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vettem textilfilcet és azzal rajzoltam bele a jelet mindenbe. Egyébként vettem rávasalható jeleket is, de horror árban van...
2012. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem két kisfiam van, várhatóan örökli a kicsi a nagyobbik ruháit, viszont biztosan nem ugyanaz lesz a jelük.


Úgy oldottam meg, hogy vettem vasalható közbélést (kb 200 ft/ m ) Arra rajzoltam a jelet (a miénk is autó) és azt vasalgattam bele a ruháiba. Kb 2-3 mosás után ugyan kiesnek, de könnyű pótolni, és nem marad benne örökre.

2012. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én rendeltem a netről vasalható címkét, de többnyire mégis alkoholos filcet használok.
2012. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rendeltem vasalósat de nekem csalódás volt,a mérete,az ára minden!Maradtam a alkoholos filcnél,ez számunkra praktikusabb a mennyiségek,és az idő miatt is :) és már nagyon jól rajzolom az OLLÓ-t :)
2012. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak Benneteket hergelni, de a fiamnak a létra jutott, szerintem ennél könnyebben rajzolható jel nincs is! :)

Vettek olyan csomagot, amiben öntapadós és vasalható jelek is vannak, egész jól bírják.

2012. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7es: tán csak nem az angol csajtól?:S én onnan és nekem is hatalmas csalódás volt...
2012. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is alkoholos filccel rajzoltam bele, szerintem fölösleges erre külön költeni. Ráadásul ez használható a fogmosós dolgokra is. Egyedül a zsákra hímeztem.
2012. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!